به بارسا نمی‌روم؛ رویایم درخشش با رئال است

دنی سبایوس که به تازگی از آرسنال به رئال بازگشته، دیگر نمی خواهد قرضی به تیمی دیگر برود....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد دنی سبایوس ستاره اسپانیایی که به صورت قرضی از رئال مادرید به آرسنال آمده، ۳۱ ژوئن به پایان می‌رسد.

سبایوس در تابستان ۲۰۱۹ به صورت قرضی و برای یک فصل از مادرید به آرسنال پیوست و در ۳۷ مسابقه در تمام رقابت‌ها برای توپچی‌ها به میدان رفت. آنها در لیگ برتر هشتم شدند و با چهاردهمین قهرمانی در FA Cup رکورد خود را بهبود بخشیدند.

تابستان گذشته سبایوس به رئال بازگشت ولی دوباره به آرسنال قرض داده شد. چند روز پیش هم باشگاه آرسنال تایید کرد که سبایوس به رئال باز خواهد گشت.

ستاره اهل سویل اصلا دوست ندارد بار دیگر به شکل قرضی از رئال جدا شود. او به کادنا سر گفت:« معتقدم دیگر بازیکن پخته ای شده ام و حقم است قراردادی طولانی مدت با یک تیم داشته باشم و بتوانم ارزش های واقعی ام را اثبات کنم.

آنچلوتی به تازگی مربی رئال شده و باید با هم بنشینیم و صحبت کنیم. باید بدانم او از من چه می خواهد و همچنین باید به او بگویم که توقع من چه چیزی است. برای یورو ۲۰۲۰ دعوت نشدم و یک سال و نیم دیگر هم جام جهانی است و می خواهم برای اسپانیا بازی کنم. می خواهم در تیمی که هستم بازیکنی ثابت و مهم باشم ولی حضور قرضی در یک باشگاه، شرایط را متفاوت می کند.»

سبایوس ادامه داد:« در دو سال گذشته قرضی برای آرسنال بازی کردم ولی دیگر نمی خواهم شرایطی مشابه را تجربه کنم. دوست دارم بار دیگر از فوتبال لذت ببرم. پیشنهاد از پی اس جی، بارسا یا یوونتوس؟ قطعا به بارسا نمی روم چون بازیکن رئالم و رویایم درخشش در این باشگاه است. با احترام به تیم بزرگ سویا، برای آنها هم بازی نخواهم کرد چون تا ابد بتیسی هستم.»

تگ ها


دنی سبایوس فوتبال جهان بارسلونا رئال مادرید لالیگا فوتبال