به بارسا گل اول را بزنید، مطمئن باشید نمی بازید

بارسلونا فصل جاری با معضل عجیبی به نام دریافت گل نخست از حریفان روبرو شده است....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، بارسلونا دیشب دو امتیاز حساس را در بازی برابر آلاوس از دست داد تا فاصله اش با رئال صدرنشین بیشتر شود. بارسا ۲۵ شوت به دروازه داشت ولی فقط یک بار توسط آنتوان گریزمان بود که به گل رسید.

آبی اناری ها نیمه اول روی اشتباه فردی نتو دروازه بان برزیلی خود، عقب افتادند و در نهایت نتوانستند به پیروزی دست یابند. این اتفاق جدیدی نیست که بارسا گل اول را دریافت کند و نتواند بازی را برنده شود.

فصل جاری بارسا در بازی با سویا گل اول را در نوکمپ دریافت کرد و در نهایت تنها توانست کار را به تساوی بکشاند. فیلیپه کوتینیو خیلی زود گل مساوی را زد ولی بارسا دیگر نتوانست گل برتری را بزند.

در بازی با ختافه بارسا گل اول را دریافت کرد و در نهایت بازی را با همان یک گل بازنده شد.

سپس در ال کلاسیکو رئال توسط فده والورده گل اول را به بارسا زد و هرچند آنسو فاتی کار را مساوی کرد ولی در نیمه دوم، رئال دو گل دیگر زد تا پیروز از زمین خارج شود. شب گذشته هم آلاوس گل نخست را به بارسا زد تا آبی اناری ها بازهم نتوانند به برتری دست یابند.

در واقع تا به اینجای فصل کافی بود که گل اول را به بارسا بزنند و سپس مطمئن باشند که بازنده نخواهند شد. باید دید در ادامه بارسا می تواند این روند را تغییر دهد یا این معضل ادامه خواهد داشت.

تگ ها


سویا آلاوس ختافه رئال مادرید بارسلونا