به بارسلون بر نمی‌گردیم، پلی استیشنم را هم آورده‌ام

ستاره فرانسوی بارسا معتقد است قطعا تا روز بازی فینال در پرتغال خواهند بود....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا فردا در لیسبون و از یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف بایرن مونیخ خواهد رفت و تیم شکست خورده به کشور خود باز خواهد گشت.

بارسا پس از یک سال بدون جام حالا این فرصت را دارد تا در لیگ قهرمانان جبران مافات کند و فصل ۲۰-۲۰۱۹ را بدون جام ترک نکند. این در حالی است که بسیاری شانس بایرن را بیشتر می دانند.

آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی بارسا اما با این دسته مخالف است:« مطمئنم که تا روز فینال در لیسبون خواهیم ماند و قرار نیست شنبه چمدان هایم را ببندم. من حتی دستگاه پلی استیشنم را هم به لیسیون آورده ام. با اطمینان و انگیزه بالا به لیسبون خواهیم رفت و در بهترین شرایط هم تمرین کرده ایم. می توانم بگویم که نزدیک به بهترین فرم خودمان هستیم. برای بازی با بایرن کاملا آماده ایم و تیم را در شرایط خوبی با روحیه ای مثبت می بینم.»

گریزمان ادامه داد:« سال ۲۰۱۶ با اتلتیکو در نیمه نهایی به مصاف بایرن رفتیم و توانستیم به فینال برویم تا خاطره خوبی برایم به یادگار بماند. با تیم ملی فرانسه و اتلتیکو توانسته ام دروازه مانوئل نویر را باز کنم ولی هر بازی داستان خودش را دارد.»

نگرانی از بابت روبرت لواندوفسکی:« بایرن فقط لواندوفسکی نیست. آنها تیمی بسیار باکیفیت و با بازیکنانی بزرگ هستند. تیمی که کار را برای لواندوفسکی در خط حمله راحت می کند. با فرانسوی های بایرن در چند روز اخیر صحبت کرده ام و همه منتظر روز بازی هستیم.»

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی آنتون گریزمان بارسلونا