به بازی زیر نظر سیمئونه افتخار می‌کنم

رودریگو دی پائول، ستاره تیم ملی آرژانتین، پس از پیوستن به اتلتیکو مادرید می گوید که بازی برای تیم قهرمان لالیگا گامی بلند در حرفه او است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رودریگو دی پائول اودینزه را ترک کرد و به اسپانیا باز گشت؛ روز گذشته رسما اعلام شد که این ستاره آرژانتینی که به تازگی به همراه آلبی سلسته قهرمان کوپا آمه ریکا شده، قراردادی پنج ساله را با اتلتیکو مادرید امضا کرده سات.

دی پائول در این باره گفت: "من بسیار خوشحالم. قرار است برای تیمی که سال گذشته قهرمان لالیگا شد بازی کنم و می دانم که این چه مسئولیتی به همراه دارد. این گامی بلند در فوتبال من است، حتی به خاطر این لحظه ای که این اتفاق افتاد، بعد از قهرمانی در کوپا آمه ریکا هم این موضوع برای من بسیار مهم است.

تلاش می کنم تا انتظارات را برآورده کنم. من خودم هوادار فوتبالم و اتلتیکو را بسیار خوب می شناسم، همچنین قبلا هم در اسپانیا بازی کرده ام. بگذریم که دوستان و هم بازیان سابق زیادی دارم که اینجا بازی می کنند.

دی پائول همچنین به دوستی که با آنخل کوره‌آ دارد اشاره کرد، کوره‌آ در ژانویه سال ۲۰۱۵ به اتلتیکو مادرید پیوست.

دی پائول افزود: "کوره‌آ همیشه برای من پشتیبان خیلی خوب یبوده است. او درباره اتلتیکو حرف های خیلی خوبی به من زده است، درباره کل باشگاه. افتخار می کنم که به باشگاهی آمده ام که چنین پایگاه هواداری مستحکم و عظیمی دارد.

وقتی شایعات درباره پیوستن من به اتلتیکو پخش شد، بی شمار کامنت ها و پیام های لطف و محبت هواداران این باشگاه به سوی من سرازیر شد. این باعث شد که احساس کنم عضوی از خانواده روخی بلانکو هستم و مطمئنم که این کمک خواهد کرد که راحت تر با زندگی در اینجا تطابق پیدا کنم."

کاپیتان سابق اودینزه همچنین مشتاق همکاری با دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتی، در واندا مترو پولیتانو است.

دی پائول افزود: "بسیار خوشحالم که می توانم تحت نظر سیمئونه کار کنم. اول از همه به این دلیل که او یکی از بهترین هاست.

من فوتبال را دوست دارم و هر روز آن را زندگی می کنم، بنابراین هدایت شدن توسط مربی در اندازه های سیمئونه چیزی است که باعث افتخار من است، حتی به عنوان یک هموطن.

خوشحالم که زیر نظر او قرار گرفتم چرا که در کودکی بازی های او را با تیم ملی آرژانتین می دیدم."

تگ ها


اتلتیکو مادرید رودریگو دی پائول فوتبال جهان فوتبال