به برد مقابل شهرداری گنبد نیاز داشتیم/ فرصت ریکاوری نداریم

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین پس از پیروزی تیمش مقابل شهرداری گنبد گفت: پس از دو باخت گذشته به پیروزی در این بازی نیاز داشتیم....

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر والیبال، دو تیم شهرداری ورامین و گنبد مقابل هم قرار گرفتند و در پایان تیم ورامین پیروز شد.

مجید تابش نژاد سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین پس از این بازی، گفت: بعد از دو باخت متوالی گذشته به پیروزی مقابل شهرداری گنبد نیاز داشتیم. این دو باخت تحت شرایط خاصی بدست آمد و بازیکنان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم.

تابش نژاد تاکید کرد: به برد نیاز داشتیم. بنابراین بازیکنان در این جدال حداکثر توان خود را گذاشتند و در نتیجه پیروز شدیم. گنبد نیز در دیدار تلاش کرد اما در نهایت بازی تیم ما بهتر بود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین درباره وضعیت مسابقات گفت: زمانی که بازیها به صورت متمرکز برگزار می‌شود شرایط سخت است. البته چاره ای هم جز این نداشتیم. در این رقابت ها، بازیکنان توان اصلی خود را نمی گذارند. در رقابت های لیگ در شرایط عادی هفته ای یک بازی برگزار می‌شود و بازیکنان فرصت ریکاوری دارند اما با شیوه متمرکز توان بازیکنان کاهش و سطح کیفی مسابقات نیز کاهش می یابد. سعی می کنیم که تمرینات را طوری انجام دهیم که بازیکنان با شرایط سازگار شوند.

تگ ها


لیگ برتر والیبال شهرداری ورامین تیم والیبال گنبد