به بهانه درخشش طارمی در پرتغال؛ انتخاب خوب، انتخاب بد

مهدی طارمی مهاجم ایرانی ریو آوه در بازی شب گذشته این تیم مقابل آوس هت‌تریک کرد و یک پنالتی گرفت تا شبی فراموش نشدنی را پشت سرگذاشته باشد....

به گزارش خبرنگار مدال، برخی بر این باور هستند مهدی طارمی انتخاب درستی داشته و با پیوستن به تیمی از لیگ پرتغال به این دلیل که تیم‌ها بدنبال فوتبال بسته، دفاعی و تدافعی نیستند و تهاجمی بازی می‌کنند می‌تواند بدرخشد و در فصل آتی به یکی از پنج لیگ معتبر اروپا برود که هدف اوست. 

او در دیدار با آوس تیم مهرداد محمدی در دقیقه پنجاه و دوم بازی گل سوم خود را هم زد. طارمی هت تریک کرد و این یعنی که این فصل باید از او بیشتر بشنویم.

از سویی دیگر برخی هم معتقدند او در این سن و سال و با این توان نباید به لیگ پرتغال و تیم ریوآوه می‌رفت چرا که چنین لیگی و چنین تیمی برای یکی از بهترین مهاجمان فوتبال آسیا انتخاب مناسبی نبود و حالا که او قصد بازی کردن در لیگ ایران را ندارد می‌توانسته در لیگ اروپایی بهتری بازی کند و به تیم بزرگتری برود. شما چه نظری دارید؟

اخبار مرتبط:
گل اول ریو آوه به آوس توسط مهدی طارمی/ ویدیو
گل دوم ریو آوه به آوس توسط مهدی طارمی/ ویدیو
هت‌تریک مهدی طارمی در دیدار ریو آوه و آوس/ ویدیو
گل پنجم ریو آوه به آوس روی اثرگذاری مهدی طارمی/ ویدیو
پیروزی قاطع ریو آوه در دربی ایرانی‌ها با هت‌تریک طارمی 

تگ ها


مهدی طارمی درخشش مهدی طارمی لژیونرهای ایرانی لژیونرها لژیونر ایرانی لژیونر اخبار لژیونرها اخبار لژیونر های فوتبال ایران اخبار لژیونر مهدی طارمی ریو آوه آوش ریو آوه-آوش لیگ برتر پرتغال فوتبال