به بهانه درخشش طارمی در پرتغال؛ انتخاب خوب، انتخاب بد

مهدی طارمی مهاجم ایرانی ریو آوه در بازی شب گذشته این تیم مقابل آوس هت‌تریک کرد و یک پنالتی گرفت تا شبی فراموش نشدنی را پشت سرگذاشته باشد....

مهدی طارمی مهاجم ایرانی ریو آوه در بازی شب گذشته این تیم مقابل آوس هت‌تریک کرد و یک پنالتی گرفت تا شبی فراموش نشدنی را پشت سرگذاشته باشد.

به گزارش خبرنگار مدال، برخی بر این باور هستند مهدی طارمی انتخاب درستی داشته و با پیوستن به تیمی از لیگ پرتغال به این دلیل که تیم‌ها بدنبال فوتبال بسته، دفاعی و تدافعی نیستند و تهاجمی بازی می‌کنند می‌تواند بدرخشد و در فصل آتی به یکی از پنج لیگ معتبر اروپا برود که هدف اوست. 

او در دیدار با آوس تیم مهرداد محمدی در دقیقه پنجاه و دوم بازی گل سوم خود را هم زد. طارمی هت تریک کرد و این یعنی که این فصل باید از او بیشتر بشنویم.

از سویی دیگر برخی هم معتقدند او در این سن و سال و با این توان نباید به لیگ پرتغال و تیم ریوآوه می‌رفت چرا که چنین لیگی و چنین تیمی برای یکی از بهترین مهاجمان فوتبال آسیا انتخاب مناسبی نبود و حالا که او قصد بازی کردن در لیگ ایران را ندارد می‌توانسته در لیگ اروپایی بهتری بازی کند و به تیم بزرگتری برود. شما چه نظری دارید؟

اخبار مرتبط:
گل اول ریو آوه به آوس توسط مهدی طارمی/ ویدیو
گل دوم ریو آوه به آوس توسط مهدی طارمی/ ویدیو
هت‌تریک مهدی طارمی در دیدار ریو آوه و آوس/ ویدیو
گل پنجم ریو آوه به آوس روی اثرگذاری مهدی طارمی/ ویدیو
پیروزی قاطع ریو آوه در دربی ایرانی‌ها با هت‌تریک طارمی