به بهانه سالروز تولدهافبک خوش خنده استقلال/جانواریو برزیلی محبوب آبیها

فابیو جانواریو را باید یکی از محبوب ترین بازیکنان خارجی استقلال و شاید فوتبال ایران دانست....

فابیو جانواریو را باید یکی از محبوب ترین بازیکنان خارجی استقلال و شاید فوتبال ایران دانست.

 جانواریو یکی از محبوب ترین خارجی های فوتبال ایران
به گزارش خبرنگار مدال، فابیو جانو آریو یا به قولی جانواریو، یک بازیکن برزیلی است که ۳ سپتامبر ۱۹۷۹ در لوندرینا برزیل متولد شد. او  در هفته پایانی لیگ برتر ایران در فصل ۸۷-۸۸ گل قهرمانی استقلال را به ثمر رساندو همین موضوع محبوبیتش را بین هواداران استقلال چندین برابر کرد.


استقلال و طرفدارانش برای من اهمیت بالایی دارند

جانواریو پس از استقلال به سپاهان رفت و دو قهرمانی در لیگ برتر را هم با این تیم اصفهانی تجربه کرد.
خنده های جانواریو همیشه برای استقلالی ها منحصر به فرد بوده و هست به خصوص وقتی از علاقه وافرش به این تیم می گوید و تاکید می کند همیشه و در همه حال اخبار تیم محبوبش را دنبال می کند و می گوید: استقلال و طرفدارانش براي من از اهميت بالايي برخوردار هستند و همواره خودم را جزئي از اين باشگاه و تاريخش مي‌دانم و دوست دارم تحت هر شرايطي تيم محبوبم موفق و پيروز باشد. با توجه به اينكه فاصله زيادي با اين تيم و طرفدارانش دارم هميشه لباس‌هاي استقلال را بر تن مي‌كنم كه ياد و خاطرات خوش اين تيم از ذهنم پاك نشود.


تصمیم عجیب جانواریو
جانواریو در تیرماه سال 92، با وجود اين که مصدوميت شديدش از ناحيه رباط صليبي بهبود يافته و حتي تمريناتش را در شهر کاسکول آغاز کرده بود اما به يکباره تصميم عجيبي گرفت. هافبک برزيلي و محبوب استقلالي ها که در ايران به تمامي افتخارات ممکن دست يافته بود در شرايطي که پيشنهادات بسيار خوبي از چند تيم سرشناس داشت تصميم گرفت کفش هايش را برای همیشه آويزان کند.


بیزینس و فعالیت های ورزشی مشغله این روزهای فابیو
فابيو اين روزها در زادگاهش در برزيل  مشغول بيزينس و پيگيري امور شركت ساختماني‌‌اش در شهر كارسكو است و در کنار آن به فعالیت های ورزشی نیز مشغول است. مسابقات تنیس را دنبال می کند و در تورنمنت های فوتبال محلی حاضر می شود و هر چند مدت یک بار با لباس تیم محبوبش استقلال در صفحات مجازی با هوادارانش ارتباط برقرار می کند و حتی به گرمی پاسخ خبرنگاران ایرانی را می دهد.
فابیو خوب می داند که یاد و خاطرات حضورش در استقلال هنوز برای هواداران این تیم پررنگ و جذاب است.

 

بیشتر بخوانید:

پروپئیچ دوباره خطرساز شد/استرس هواداران استقلال به دلیل یک ماجرای کهنه

یحیوی: عملکرد استقلال تحت تاثیر حواشی است

 

به بهانه سالروز تولدهافبک خوش خنده استقلال/جانواریو برزیلی محبوب آبیها

تگ ها


باشگاه استقلال هافبک برزیلی استقلال بازیکن پیشین استقلال فابیو جانواریو