به تعویق افتادن مذاکرات تمدید قرارداد مسی و بارسا

لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا، تا تابستان سال آینده قصد ندارد در مورد تمدید قراردادش با این باشگاه وارد مذاکره شود...

به تعویق افتادن مذاکرات تمدید قرارداد مسی و بارسا

به گزارش مدال، در مصاحبه جوزپ ماریا بارتومئو با آسوشیتد پرس بود که رئيس بارسلونا برای چندمین بار در ماه‌های اخیر از تمایل بی‌چون و چرای این باشگاه به تمدید مادام‌العمر قرارداد لیونل مسی سخن گفت و از اینکه هنوز چند سال دیگر از فوتبال این اعجوبه آرژانتینی برای بارسا باقی مانده است. مسی هم اکنون تا سال ۲۰۲۱ با کاتالان‌ها قرارداد دارد و طبق آن، می‌تواند در تابستان پیش رو بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، راهی تیم دیگری - که احتمالا باید درجه دو باشد - شود.

اگرچه بارسا میل شدیدی به شروع مذاکرات با مسی در همین فصل دارد اما این بازیکن چنین برنامه‌ای ندارد. در حال حاضر مسی قصد ندارد تا پایان این فصل، دور میز مذاکره بنشیند. مسی حداقل تا ۲۰۲۱ در بارسا خواهد ماند و قصد فعال کردن بند فوق را هم ندارد. در ابتدای فصل بعد خواهد بود که مسی با بررسی شرایط، پای میز مذاکره می‌نشیند و طبعا شروط خود را در باب زمان بازنشستگی مطرح خواهد کرد.

مسی مایل است مادامی که به لحاظ بدنی بتواند، به فوتبالش در بالاترین سطح ادامه بدهد. درباره تمدید قرارداد با بارسلونا اما خواسته مسی، داشتن یک پروژه جاه‌طلبانه است.

اخبار مرتبط:

قلب هواداران بارسلونا شکست؛ نیمار دیگر به نیوکمپ بازنمی‌گردد!

تگ ها


ستاره آرژانتینی جوزپ ماریا بارتومئو فوتبال جهان تمدید قرارداد مسی لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال