به تک تک بازیکنانم ایمان دارم/ تلاش برای ادامه روند پیروزی‌ها

رفسنجان - سرمربی مس رفسنجان با ابراز خوشحالی از پیروزی تیمش برابر نفت مسجد سلیمان، گفت: امیدوارم با حمایت هواداران این روند را ادامه دهیم....

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی عصر شنبه بعد از اولین پیروزی تیمش در لیگ برتر مقابل نفت مسجدسلیمان در جع خبرنگاران اظهار داشت: بابت داشتن چنین تیم خوبی به نفت مسجدسلیمان تبریک می‌گویم. به بازیکنان خودم به خاطر بازی با برنامه و منظم‌شان خسته نباشید و خداقوت می‌گویم و به خاطر رشادت و دوندگی که مانند بازی گذشته گذاشتند تشکر می‌کنم.

وی افزود: خوشحالیم که توانستیم برنده بازی شویم. با توجه به اینکه بازی را کاملاً آنالیز کرده بودیم و تغییر سبک و سیستم داشتیم، بازیکنانم کارشان را خوب انجام دادند و موقعیت‌های بیشتری به خصوص در نیمه اول داشتیم. خوشحالم هنوز با خلق موقعیت جلو می‌رویم.

سرمربی مس رفسنجان بیان کرد: تیم ما در چهار بازی پایانی در بخش دفاعی خوب کار کرده و فقط در برابر تراکتور گل خوردیم که حقمان در آن بازی نیز کسب سه امتیاز بود.

ربیعی گفت: این پیروزی را به هواداران واقعی خودمان تقدیم می‌کنم که نگران بودند و ما شرمنده آنها بودیم. الان خوشحالم که گل زدیم، گل نخوردیم و سه امتیاز را کسب کردیم. امیدوارم با حمایت هواداران این روند را ادامه دهیم.

سرمربی مس رفسنجان با اشاره به غیرقابل پیش بینی بودم مسابقات لیگ برتر، گفت: هفته‌های ابتدایی لیگ برتر به گونه‌ای است که فعلاً مبنایی برای قضاوت تیم‌ها وجود ندارد. تیمی وجود دارد که هفته قبل سه گل خورد اما این هفته چهار گل زد. این هفته‌های ابتدایی به خصوص برای مس که از لیگ دسته اول به لیگ برتر آمده، چالش‌برانگیز بود.

ربیعی افزود: این چالش‌ها را پذیرفته بودیم و قبول کردیم. روی باور بازیکنانم بیشتر کار می‌کنیم و کاری به نتایج سایر تیم‌ها نداریم و ما بازی به بازی جلو می‌رویم.

وی بیان کرد: در بازی با سایپا هم بازی خوبی ارائه کردیم. وقتی روند تیم با کیفیت است، نمی‌توان نگران بود. اگر بد بازی کنیم و ببریم، باید نگران آینده باشیم. در غیر این صورت باید صبور باشیم تا با اصول درست در آینده نتایج خوبی کسب کنیم.

سرمربی مس رفسنجان در خصوص تیم نفت مسجد سلیمان نیز گفت: نفت مسجدسلیمان تیم خیلی خوبی است. آن‌ها به پرسپولیس نباختند و سپاهان را بردند. در این دیدار هم روی ارسال‌های بلند موقعیت‌هایی داشتند اما در مجموع تیم ما ریتم درستی داشت. این روند را در چهار بازی قبل هم داشتیم. امروز دیدید که در نیمه اول چقدر موقعیت از دست دادیم. در نیمه دوم هم توپ‌های ما از دهانه دروازه عبور کرد. من به تک تک بازیکنانم ایمان دارم و امیدوارم مردم رفسنجان شاد باشند.

تگ ها


محمد ربیعی فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران تیم مس رفسنجان