به‌خاطر اینتر از پیشنهاد هنگفت نیوکاسل گذشتم

روبین گوسنس، مدافع جدید اینتر برای انتقال به این تیم از پیشنهاد هنگفت نیوکاسل گذشته است....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر در اواخر بازار زمستانی برای خرید روبین گوسنس اقدام کرده و در نهایت این مدافع آلمانی و ۲۷ ساله را با قراردادی قرضی تا پایان فصل و گزینه اجباری خرید با رقم حدود ۲۵ میلیون یورو به اضافه پاداش در تابستان پیش رو به‌خدمت گرفت. باشگاه متمول نیوکاسل نیز برای خرید روبین گوسنس اقدام کرده بود، اما این بازیکن مدعی شد انتقال به اینتر فرصتی است که نمی‌توان به‌راحتی از آن عبور کرد.

روبین گوسنس گفت: "من در مورد آینده خود خیلی فکر کردم، اما حتی انتقال به نیوکاسل به ذهن من خطور نکرد. پیشنهاد نیوکاسل یک پیشنهاد پرسود و هنگفت بود و در واقع به من دستمرد بیشتری پیشنهاد شد تا همان کار را در یک تیم دیگر انجام دهم. یک نفر را به من نشان دهید که خیلی راحت بگوید نه، متشکرم. هم‌چنین این فقط به من مربوط نمی‌شد و احتمالا می‌توانستم چند نسل دیگر از خانواده‌ام را با این دستمزد تامین کنم.

اما من در پایان دوران حرفه‌ای خود دوست دارم گذشته را مرور کرده و بگویم من از این دوران بیشترین بهره را بردم. پس در صورت انتقال به نیوکاسل از ابتدا چنین احساسی نداشتم. هم‌چنین آتالانتا من را با مبلغی کمتر از یک میلیون خریده بود.

حالا ‌مبلغ قابل توجهی برای انتقال من به نراتزوری دریافت کرده‌اند. پس این شرایط برد- برد برای همه طرفین بود. در فوتبال، گاهی اوقات فرصت‌هایی پیش می‌آید که به سادگی نمی‌توان از آن‌ها گذشت و انتقال به اینتر نیز برای من یکی از این فرصت‌ها بوده است."

تگ ها


اینتر میلان روبین گوسنس