به خاطر رونالدو اینتری شدم

روملو لوکاکو، مهاجم گلزن اینتر در مورد الگوهایش در دوران کودکی صحبت کرد....


به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روملو لوکاکو در گفت و گویی در اینستاگرام با تیری آنری، اسطوره فرانسوی آرسنال در مورد زوج درخشان خط حمله این فصل اینتر در کنار لائوتارو مارتینز و نحوه هماهنگی آنها در تمرینات و مستطیل سبز توصیحاتی را ارائه داده است.

روملو لوکاکو گفت: "همه چیز از روز اول حضورم در باشگاه اینتر شروع شد. من به زبان اسپانیایی صحبت کرده و به لائوتارو گفتم چه انتظاری از هم تیمی ات در خط حمله داری؟ همچنین به او گفتم من وقتی صاحب توپ می شوم علاقمندم زوج من اطرافم به سرعت حرکت کرده و در زمین فعال و پویا باشد، زیرا این همان چیزست که سرمربی از ما می خواهد.

در برخی بازی ها من مهاجم هدف هستم و لائوتارو اینگونه و با حرکاتش به من کمک می کند و در بعضی از مسابقات ما هر دو باید در فضاها حرکت کنیم. روشی که در ما در تمرینات کار می کنیم این است که هر روز تجزیه و تحلیل ویدئویی را از نحوه عملکرد خود داشته، بلکه به ندرت روز بعد اشتباهی مشابه را تکرار می کنیم.

وقتی کودک بودم به خاطر حضور رونالدو و آدریانو، اینتر تیم رویایی من بود، بنابراین انتقال به این تیم برایم مانند رویا بود. وقتی که من مثل شش یا هفت ساله بودم رونالدو در اینتر بازی می کرد. سال ۱۹۹۸ اولین خاطره من از فوتبال بود. اینتر در فینال جام یوفا بازی کرد، سپس جام جهانی فرا رسید و بعد رونالدو مصدوم شد. رونالدو دو سال از میادین دور بود و مجددا در سال ۲۰۰۲ بازگشت، اما بعد از آن به رئال مادرید رفت. سپس شما (تیری آنری)، دیدیه دروگبا و آدریانو را دنبال کردم."

بیشتر بخوانید:

شبی که کریس رونالدو به یوونتوس دل باخت! (عکس)

تگ ها


رونالدو روملو لوکاکو لائوتارو مارتینز اینتر میلان فوتبال جهان سری آ فوتبال