به خاطر نیمار یکی یکی خانواده ات را می کشیم!

تیاگو مندس و خانواده اش در شبکه های اجتماعی در معرض تهدید به مرگ قرار گرفته اند....

به گزارش "ورزش سه"، در دیدار ابتدای هفته پاری سن ژرمن مقابل لیون بود که تیاگو مندس، بازیکن برزیلی لیون روی نیمار مرتکب خطای شدیدی شد و ستاره گرانقیمت پی اس جی ابتدا آنچنان از درد به خودش می پیچید که تصور بر دوری طولانی مدت نیمار از میادین بود. اما در ادامه مشخص شد مصدومیت نیمار چندان هم جدی نیست و حتی او تا مدت کوتاهی دیگر قادر به همراهی پاری سن ژرمن خواهد بود.

اما هواداران افراطی این تیم فرانسوی در همین مدت زندگی را به کام تیاگو مندس و خانواده اش تلخ کرده اند و کلی، همسر تیاگو مدعی شد در روزهای اخیر پیغام های تهدیدآمیز فراوانی دریافت کرده است.  کلی مندس در این رابطه گفت: "در یکی از پیغام ها برای من نوشته بودند با توجه به کاری که همسر تو انجام داده، اگر اتفاقی برای نیمار رخ دهد، تو و خانواده ات یکی یکی تاوانش را با جان تان خواهید داد."

پدر نیمار نیز نسبت به رخ دادن این مصدومیت برای فرزندش به شدت ابراز نگرانی کرد تا شرایط برای تیاگو و خانواده اش دشوارتر شود. البته گرچه هنوز به صورت رسمی خبری در مورد زمان دوری نیمار از میادین منتشر نشده، اما تردیدی وجود ندارد که آسیب دیدگی او خیلی جدی نیست و ستاره ۲۸ ساله برزیلی می تواند در دیدار حساس دو ماه دیگر تیمش مقابل بارسلونا حضور یابد.

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن