مدافع رئال: به خاطر هواداران باید قهرمان لالیگا شویم

مدافع برزیلی رئال مادرید وعده داد که بازیکنان این تیم در بازگشت لالیگا با تمام وجود برای هواداران خواهند جنگید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید کار خود در از سرگیری لالیگا را از ۲۵ خرداد و برابر ایبار آغاز خواهد کرد. پس از سه ماه وقفه، فوتبال اسپانیا نیز فعالیت مجدد خود را شروع خواهد کرد تا با انجام ۱۱ هفته باقیمانده پشت درهای بسته، فصل ۲۰-۲۰۱۹ به اتمام برسد.

اواخر اسفند و به دلیل شیوع کرونا رقابت ها متوقف شد و باید دید در نهایت چگونه به اتمام خواهد رسید. به فاصله ۱۱ هفته تا پایان، بارسا با دو امتیاز بیشتر از رئال مادرید، صدرنشین است.

ادر میلیتائو مدافع برزیلی رئال از عزم جزم خود و  هم تیمی هایش برای قهرمانی صحبت کرد. او که تابستان گذشته با رقم ۵۱ میلیون یورو از پورتو به خدمت گرفته شد، هنوز نتواتنسته انتظارات را برآورده کند و اغلب او را روی نیمکت ذخیره ها دیده ایم. در بازی هایی که فرصت به او رسیده هم نتوانسته رقیبی جدی برای به چالش کشیدن سرخیو راموس و رافا واران نشان بدهد.

میلیتائو اما امیدوار است در ۱۱ بازی باقیمانده بتواند جبران مافات کند. او به شبکه رئال گفت:« هواداران در قلب ما جا دارند و به خاطر آنها باید قهرمان لالیگا شویم. ۱۱ بازی فشرده پیش رو داریم و می دانم که زیدان به همه فرصت بازی خواهد داد. تمرینات خوبی را انجام داده ایم و در شرایط مطلوبی به سر می بریم. معتقدم برای از سرگیری لالیگا کاملا آماده هستیم.

مدتی است همگی باهم تمرین می کنیم و این پس از مدت ها یک اتفاق فوق العاده محسوب می شود. همه چیز حالا جدی تر شده و انگیزه بالایی در تیم دیده می شود. برای هر چالشی حالا آماده ایم.»

بیشتر بخوانید:
واکنش تند سانچو به جریمه فدراسیون فوتبال آلمان
اخراج بازیکن گلکسی به خاطر پست اینستاگرامی همسرش
دلیخت: رونالدو بهترین بازیکن این نسل است

تگ ها


ادر میلیتائو فوتبال جهان رئال مادرید رئال مادرید فوتبال