به خاطر هواداران متاسفم/برانکو: باید در بازی بعدی جبران کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: طبیعی است که از عدم کسب 3 امتیاز ناراحت و غمگین هستیم ......

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: طبیعی است که از عدم کسب 3 امتیاز ناراحت و غمگین هستیم.

به گزارش سایت مدال، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان، گفت: طبیعی است که از عدم کسب 3 امتیاز ناراحت و غمگین هستیم. به خاطر هواداران متاسف هستیم. آنها نود دقیقه تیم را تشویق کردند و به برد امیداور بودند.

* باید تلاش کنیم تا نتیجه بگیریم

وی افزود:انتظار این بازی بسته را از حریف داشتیم. کلید بازی به ثمر رساندن یک گل بود، روی موقعیت‌هایی که ایجاد کردیم دقت لازم را نداشتیم و از آنها استفاده نکردیم. در بازی قبلی مقابل استقلال خوزستان هم همین وضعیت بود. باید انتظار داشته باشیم که بسیاری از حریفان با این وضعیت مقابل ما حاضر شوند. باید تلاش کنیم تا نتیجه بگیریم.

* نکته مثبت این بود که باز هم گل نخوردیم

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: بابت شوق و انگیزه بازیکنان خوشحال هستم. البته همیشه اشتباهات تکنیکی و تاکتیکی وجود دارد. نکته مثبت این بود که باز هم گل نخوردیم. در چنین مسابقاتی می توان شکست هم خورد و اینکه تمرکز کردیم تا حریف موقعیتی ایجاد نکند بسیار خوب است. طبیعی است که در دیدارهای بعدی به دنبال بهترین راه حل برای کسب نتیجه باشیم.

* در بازی بعدی جبران می کنیم
وی در ادامه گفت :ناراحت هستیم که سه امتیاز را نگرفتیم. به خاطر هوادارانمان متاسفیم که نود دقیقه تشویقمان کردند و نتوانستیم نتیجه خوبی کسب کنیم. امیدوار به برد بودیم اما نشد.در بازی بعدی جبران می کنیم.

* انتظار چنین بازی بسته ای را از تیم نفت داشتیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: انتظار چنین بازی بسته ای را از تیم نفت داشتیم. کلید برد در این بازی، گل اول بود. متاسفانه موقعیت هایی که ایجاد کردیم با دقت همراه نبود.خیلی بد شانس بودیم اما باید در بازی بعدی جبران کنیم

* از بازیکنانم نمی توانم گلایه کنم
وی در ادامه گفت : به هر حال سبک بازی حریفان موضوع جدیدی نیست. در بازی با استقلال خوزستان هم با چنین موضوعی روبرو شدیم. پس از این باید بیشتر و به روش های جدید عادت کنیم تلاش کنیم تا نتیجه بگیریم. منطقی است از بازیکنانم که تلاش زیادی داشتند نمی توانم گله کنم. باز هم خوب است گل نخوردیم. چون معمولا در این بازی ها می شود باخت چون تیم حریف از تک موقعیت استفاده می کنند به هر حال تمرکز خودمان را حفظ کردیم تا به مشکل نخوریم.

* ما نمی توانیم روی حریف تاثیر بگذاریم که روی زمین نخوابد

وی در پایان تاکید کرد: وقتی با این سبک تیم حریف بازی می کند زمان در بازی می گذرد و نتیجه به نفع ما نیست بازیکنان عصبی تر می شوند و تمرکز از دست می دهند اما مساله مهم این است که متمرکز بمانیم و حریف خطری نتواند روی دروازه ما ایجاد کند. ما نمی توانیم روی بازیکن حریف تاثیرگذار شویم که بازیکن حریف روی زمین نخوابد و بازی را متوقف نکند. به هر حال این مشکلات در حیطه وظایف ما نیست. این موضوعات به داور مربوط می شود.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال