به خاطر کمالوند آقای ایکس را کنار می‌گذارند

بعد از آن که اکسین در خانه خود مقابل قشقایی شیراز با حساب ۲ بر یک شکست را پذیرفت، مشخص بود قرار است اتفاقات جدیدی رخ بدهد و این موضوع سه شنبه شب با استعفای فراز کمالوند رقم خورد ......

 بعد از آن که اکسین در خانه خود مقابل قشقایی شیراز با حساب ۲ بر یک شکست را پذیرفت، مشخص بود قرار است اتفاقات جدیدی رخ بدهد و این موضوع سه شنبه شب با استعفای فراز کمالوند رقم خورد.
کمالوند بالاخره از اکسین جدا شد و حالا باشگاه اکسین که باشگاه پولدار و متمولی به حساب می‌آید، به دنبال جذب یک سرمربی جدید است. آن‌هایی که به کمالوند نزدیک هستند اعتقاد دارند دلیل استعفای کمالوند، فقط اختلافات ریز و درشت با مسئولان باشگاه اکسین نبود، او یک پیشنهاد بسیار خوب از باشگاهی در لیگ برتر به دستش رسیده که می‌خواست به دنبال این پیشنهاد برود.
در واقع کمالوند قرار است به زودی جانشین یک مربی دیگر در لیگ برتر شود. مربی‌ای که خیلی‌ها اعتقاد داشتند از ابتدای فصل نیز، نباید هدایت باشگاه مورد اشاره را برعهده می‌گرفت. مدیران باشگاه نیز به دنبال آن هستند تا کمالوند را جانشین این مربی کنند، شاید جایگاه باشگاه صنعتی و سرشناس شان ارتقا یابد!

تگ ها


فوتبال