به خاطر یک جنایت؛احتمال حضور پاتو در روسونری قوت گرفت

​با بازداشت مالک باشگاه تیانجین کوانجیان امکان دارد الکساندر پاتو به میلان ملحق شود....

به گزارش خبرنگار مدال به نقل از نشریه نیویورک تایمز، با دستگیری شو یوهوی، صاحب باشگاه تیانجین توسط  مقامات چینی به دلیل ارتباط با مرگ یک زن جوان مبتلا به سرطان در این کشور که سبب شد موجی از خشم و اعتراضات را علیه وی به همراه داشته باشد، گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه مصرف داروهایی که تولید شرکت تحت مالکیت شو یوهوی بوده باعث مرگ این زن جوان شده و همین موضوع سبب دستگیری وی شده است.
در ادامه این گزارش آمده است که این اتفاق ممکن است باعث کاهش چشمگیر درآمد‌های گروه کوانجیان و خروج ستاره‌های پردرآمد این تیم شود.
به همین دلیل  پایگاه خبری ایتا اسپورت‌پرس در گزارشی پیش بینی کرده است که این اتفاقات ممکن است سبب شود پاتو به زودی با فوتبال چین خداحافظی کند و به میلان برگردد. در این سایت نوشته شده است که پاتوی ۲۹ ساله ممکن است با قیمتی به مراتب پایین‌تر از زمانی که به تیانجین پیوست به دلیل شرایط موجود در لیست بازیکنان فروش این باشگاه قرار بگیرد.
عملکرد باریکن که در تابستان سال ۲۰۱۷ با قراردادی ۱۵,۵ میلیون پوندی از تیم ویارئال به تیانجین کوانجیان پیوست نشان می دهد که او در ۶۰ باری که برای این تیم در تمامی رقابت‌ها به میدان رفته ۳۶ گل به ثمر رسانده است.

تگ ها


فوتبال