به دلیل کرونا؛ استون ویلا با تیم امید مقابل لیورپول

استون ویلا به دلیل افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در این تیم امشب با تیم زیر ۲۳سال خود در جام حذفی به مصاف لیورپول خواهد رفت....

به گزارش "ورزش سه"، استون ویلا امروز در حالی در خانه خود میزبان لیورپول در مرحله سوم جام حذفی انگلیس است که به دلیل ابتلای تعداد زیادی از بازیکنان و کادر فنی تیم اصلی خود به ویروس کرونا، در بازی امشب با تیم زیر ۲۳سال و جوانانی از آکادمی باشگاه در مقابل تیم کلوپ قرار خواهد گرفت.

به جای دین اسمیت سرمربی استون ویلا هم مارک دلینی سرمربی تیم زیر ۲۳سال باشگاه امشب روی نیمکت ویلا خواهد نشست.

استون ویلا دیروز با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که به دلیل افزایش ناگهانی تعداد تستهای مثبت کرونا در این تیم مجبور شده مجموعه تمرینی خود را تعطیل کند. در بیانیه باشگاه اشاره شده بود که روز دوشنبه تست چند نفر از بازیکنان و کادر فنی مثبت شده و آنها بلافاصله در قرنطینه قرار گرفتند. اما در تستهای بعدی که روز پنج شنبه انجام شد مشخص شد تعداد افراد بیشتری به ویروس مبتلا هستند.

در نتیجه ویلا ۲۴ساعت قبل از برگزاری بازی اش مقابل لیورپول مجبور شد تمرین خود را لغو کرده و مجموعه تمرینی را ببندد.

قبل از این شرایط و مجبور شدن استون ویلا به استفاده از بازیکنان زیر ۲۳سال نگاه های زیادی به دیدار استون ویلا و لیورپول دوخته شده بود. چرا که دیدار دو تیم در هفته های گذشته به شکست عجیب و غریب ۷-۲ لیورپول منجر شده بود و این نوید برگزاری یک دیدار جالب دیگر را می داد. اما ویروس کرونا نگذاشت که علاقه مندان فوتبال شاهد یک مسابقه جذاب باشند.

تگ ها


لیورپول استون ویلا