به دو دلیل؛ قایدی قهرش را تمام کرد

ادامه ی قهر مهدی قایدی با استقلال می توانست از دو منظر برای این بازیکن جوان پیامدهای منفی به دنبال داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اول اینکه کمیته انضباطی باشگاه استقلال او را فرا خوانده بود و باید گفت از نظر کمیته تعیین وضعیت قراردادی که در سازمان لیگ به ثبت رسیده است قابل قبول است و اگر باشگاه به کمیته تعیین وضعیت گزارش غیبت غیر موجه مهدی قایدی را ارایه می داد این بازیکن به دلیل ضربه زدن به منافع باشگاه با محرومیت و جریمه نقدی روبرو می شد و از سویی دیگر ادامه غیبت مهدی قایدی در تمرین استقلال می توانست شانس بازی در تیم ملی را هم از این بازیکن جوان بگیرد. 

اسکوچیچ اولین مربی ای است که مهدی قایدی را به اردوی تیم ملی دعوت کرده و به او بازی هم داده؛ گلزنی مهدی قایدی در بازی با بوسنی و در حالی که به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد ذهنیت مثبتی را برای سرمربی تیم ملی ایجاد کرده و در ادامه هم مهدی قایدی می توانست یکی از مدعوین تیم ملی باشد. به خصوص برای اردوی عید و بازی دوستانه با سوریه. اما اگر مهدی قایدی تصمیم می گرفت با قهر خود با استقلال ادامه دهد اسکوچیچ هم به دلیل دور بودن این بازیکن از شرایط تمرین و مسابقه او را خط می زد حتی اگر به صورت انفرادی تمرین می کرد به این خاطر که تمرین گروهی نمی تواند جای تمرین انفرادی را بگیرد. 

تصمیم مهدی قایدی مبنی بر حضور در تمرین استقلال بهترین تصمیمی بود که او می توانست بگیرد به این خاطر که هر تعامل جدیدی با باشگاه استقلال با گفتگو به دست می آید نه غیبت در تمرینات و از سویی تیم نباید به خاطر عدم توافق بر سر مسایل مالی که در گذشته اتفاق اتفاده متضرر شود و البته اینجا مدیریت باشگاه استقلال هم باید به گونه ای عمل کند بازیکن از حضور در تمرین  و بازی خرسند باشد چرا که بازیکن در صورتی می تواند نمایش خوبی در تمرینات و بازی ها داشته باشد که بدون دغدغه ذهنی نسبت به باشگاه در تمرین و بازی حاضر شود.

بیشتر بخوانید:

قایدی از فردا با استقلال تمرین می کند

قایدی از فردا با استقلال تمرین می کند

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران مهدی قایدی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال