به رونالدو مشکوکند، راز ابتلای CR۷ به کرونا

روز گذشته بود که تست کرونای کریستیانو رونالدو مثبت شد در حالی که تست دیگر بازیکنان پرتغال منفی شده بود. در پرتغال حالا به رونالدو مشکوک شده اند....

به گزارش "ورزش سه"، مثبت شدن تست کرونای کریستیانو رونالدو دنیای فوتبال را تکان داد.

روز گذشته فدراسیون فوتبال پرتغال اعلام کرد که تست کرونای کریستیانو رونالدو مثبت شده و فوق ستاره پرتغالی که در اردوی تیم ملی کشورش برای بازی مقابل سوئد در لیگ ملت های اروپا حضور داشت، این بازی را از دست خواهد داد و به قرنطینه رفته است.

طبق گزارش ها رونالدو هیچگونه علائم بیماری را در خود ندارد ولی از هم تیمی هایش در تیم ملی جدا شده و تحت کنترل پزشکان قرار دارد.

کمی بعد اعلام شد که تست دیگر بازیکنان پرتغال منفی شده و به این ترتیب خطر سرایت از رونالدو از بین رفته است. کریستیانو رونالدو  پس از ژوزه فونته و پابلو لوپس سومین بازیکن تیم ملی پرتغال است که در در وقفه بازی های ملی به کرونا مبتلا شده است.

ابتلای فوق ستاره پرتغالی به کرونا اما موجی از نگرانی ها را بین هواداران این بازیکن به وجود آورد. با این حال همسر رونالدو یعنی جورجینا رودریگز خیلی سریع دست به کار شد و تصویری از مکالمه تصویری خود با CR۷ را در صفحه شخصی اش در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او بالای این عکس نوشت:«تو الهام بخش من هستی.»

در عکس منتشرشده توسط جورجینا رودریگز کریستیانو رونالدو کاملاً آرام به نظر می رسد و با چهره ای خندان مشاهده می شود. با این حال گزارشات حاکی از آن است که رونالدو بسیار ناامید شده است چراکه به اجبار چند بازی آینده تیم ملی پرتغال و یوونتوس را از دست خواهد داد.

اوضاع اما وقتی جالب شد که فرناندو سانتوس در نشست خبری خود ابتلای رونالدو در اردوی تیم ملی پرتغال را زیر سوال برد. پرتغال یکشنبه هفته پیش در ورزشگاه اسپورتینگ لیسبون برابر اسپانیا یک بازی دوستانه را برگزار کرد و سه روز پیش نیز در پاریس به مصاف فرانسه رفت.

سانتوس در این رابطه گفت:« ما دو مقطع در کمپ مان در لیسبون اردو داشته ایم. در مقطع اول تست همه بازیکنان منفی شد و ما پس از بازی با فرانسه بار دیگر به تمرینات مان ادامه دادیم و همه پروتوکل ها نیز رعایت شده است. هیچکس از خارج وارد کمپ نشده ولی معتقدم اینجا یک اتفاق عجیب رخ داده است. از نظر من رونالدو در اردو به کرونا مبتلا نشده است.»

اظهارنظر سانتوس این شائبه را ایجاد کرده است که رونالدو از محل اردوی پرتغال خارج شده و در بیرون کمپ به کرونا مبتلا شده است. طبق گزارش رسانه های پرتغالی گویا این اتفاق نیز رخ داده و رونالدو به شکل غیرقانونی از کمپ برای انجام کاری خارج شده و همان جا هم به ویروس آلوده شده است. از بخت خوب پرتغالی ها تست دیگر بازیکنان منفی اعلام شده و مشکلی برای بازی مقابل سوئد نخواهند داشت اما رونالدو دو هفته به دور از میادین می ماند.

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فرناندو سانتوس یوونتوس