به زودی دلیل وضعیت شرم آور اوزیل را می فهمیم

جک ویلشر معتقد است جای اوزیل در ترکیب ثابت آرسنال است نه اینکه از خانه بازی ها را تماشا کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شکست ۲-۱ مقابل ولوز در بازی خانگی برای آرسنال شکستی به غایت سخت بود. شاگردان آرتتا با این شکست به رکوردی رسیدند که هیچگاه مایل نبودند در دوره حضور آنها در آرسنال اتفاق بیفتد: بدترین شروع فصل در تاریخ باشگاه.

آرسنال دهمین بازی خود در فصل جاری لیگ برتر را انجام داد. توپچی‌ها از این ۱۰ بازی تنها موفق به کسب ۱۳ امتیاز شده اند و تیم چهاردهم جدول هستند. این بدترین رکورد آنها در شروع یک فصل است. رکورد شروع بد بعدی به فصل ۱۹۸۱-۱۹۸۲ برمی گردد که در آن زمان دسته برتر فوتبال باشگاهی انگلیس، لیگ برتر نام نداشت.

توپچی ها ۵ بار باخته اند که سه شکست در خانه بوده است. خیلی ها معتقدند مسوت اوزیل می توانست ستاره ای مفید برای آرسنال باشد اما او با بی مهری میکل آرتتا از فهرست لیگ برتری توپچی ها حذف شده است.

جک ویلشر ستاره سابق آرسنال نیز یکی از کسانی است که می گوید در حق اوزیل بی انصافی شده:« فکر می کنم اوزیل برای این تیم آرسنال مهره بزرگ و مفیدی می شد. دوست داشتم اوزیل را در برنامه های آرتتا ببینم ولی واضح است که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. او می توانست به خوبی اوبامیانگ و لاکازت را در خط حمله تغذیه کند.»

ویلشر ادامه داد:« عاشق بازی کنار اوزیل بودم چرا که او یک بازیکن درجه یک است. اتفاقی که برای او در آرسنال رخ داده، شرم آور است و کسی علتش را هم نمی داند با این حال معتقدم دیر یا زود دلیل خط خوردن نام او از فهرست آرسنال روشن خواهد شد.»

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی آرسنال 1 - ولورهمپتون 2

تمرینات آماده سازی بازیکنان آرسنال/ ویدیو

 

 

تگ ها


تیم ملی انگلیس فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال