به سه دلیل در نشست هم اندیشی والیبال شرکت نکردم

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت: به سه دلیل در نشست هم اندیشی والیبال شرکت نکردم و تابع تصمیم رئیس فدراسیون هستم....

به گزارش خبرنگار مهر جلسه هم اندیشی نحوه برگزاری رقابت‌های لیگ برتر والیبال روز دوشنبه گذشته برگزار شد و در نهایت تیم‌ها با برگزاری متمرکز دور رفت و اجرای روش VNL در دور برگشت موافقت کردند. تیم خاتم اردکان تنها تیمی بود که در این نشست نماینده‌ای نداشت.

فرهاد نفرزاده سرمربی تیم خاتم در گفتگو با خبرنگار مهر درباره عدم حضورش در این نشست گفت: به سه دلیل در نشست هم اندیشی حاضر نشدم. دلیل نخست این بود که پیشنهاد خود را به شکل مکتوب به فدراسیون والیبال ارسال کرده بودیم و نظرمان را درباره نحوه برگزاری مسابقات ارجاع دادیم.

وی خاطرنشان کرد: دلیل دوم این بود با توجه به شرایط کنونی جامعه و موج سوم کرونا انجام سفرها و اجتماعات ریسک بیماری را افزایش می‌دهد. بنابراین سعی کردیم از این سفر صرفنظر و پروتکل بهداشتی مبارزه با کرونا را رعایت کنیم. دلیل سوم نیز این بو که چون رئیس فدراسیون در نشست حضور داشت به او اختیار تام داده بودیم هر تصمیمی که صلاح می‌داند بگیرد و آن تصمیم مورد تأیید من و باشگاه هم خواهد بود!

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان در ادامه راجع به تصمیمات اتخاذ شده در نشست، گفت: با توجه به اینکه راجع به تمام فرمول‌ها و شرایط برگزاری رقابت تمام دوستان حاضر در جلسه فرصت کافی برای بحث و تبادل نظر را داشتند تصمیم مناسبی گرفته شد همین که مسابقات تعطیل نشد از مسئولان فدراسیون تشکر و قدردانی می‌کنم.

نفرزاده در پایان تاکید کرد: راجع به مطالب مطرح شده بین دوستان در جلسه اختلاف نظرهایی وجود داشت و در نهایت فدراسیون رأی اکثریت افراد را پذیرفت و ما نیز موظفیم به این رأی احترام بگذاریم.

تگ ها


تیم والیبال خاتم اردکان فدراسیون والیبال لیگ برتر والیبال فرهاد نفرزاده