۳- ۰ به سود پرسپولیس؛ این خبر غیر واقعی است

نتیجه دیدار پرسپولیس در برابر ذوب آهن قرار نیست ۳-۰ به سود تیم پرسپولیس اعلام شد و این خبر تنها یک شایعه است....

به گزارش "ورزش سه"، این در حالی است که رسول کربکندی از اعضای باشگاه ذوب آهن به این خبر واکنش نشان داده است. او در این باره   به فارس گفته است:«  تیم ما تیر نخورده ندارد، حالا این تیر را هم بزنند! اگر بعضی دوست دارند که بازی سه بر صفر شود بازی را سه بر صفر کنند! ۴ هفته داوران پدر تیم ما را در آوردند بعد کرونا به جان‌مان افتاد و حالا هم اگر بعضی‌ها دوست دارند بازی با پرسپولیس سه هیچ شود این کار را انجام بدهند. ما هم نشسته‌ایم تا چه اتفاقاتی در سازمان لیگ و فدراسیون می‌افتد.»

اما این خبر غیر واقعی است. دیدار پرسپولیس در برابر ذوب آهن با نظر سازمان لیگ لغو شد همان طور که بازی پرسپولیس در برابر نساجی هم با اعلام سازمان لیگ برگزار نشد. زمانی نتیجه بازی از سوی کمیته انضباطی تعیین می شود که سازمان لیگ در این خصوص پرونده ای را تنظیم و در اختیار اعضای کمیته انضباطی قرار دهد اما با اعلام یکی از اعضای کمیته انضباطی این اتفاق صورت نگرفته است.

دیدار نساجی در برابر پرسپولیس با درخواست باشگاه تهرانی برای عدم سفر به قا ئمشهر و بازی نکردن در چمن مصنوعی لغو شد و از سویی دیدار سرخ ها در برابر ذوب آهن هم به دلیل حضور کرونایی ها در ترکیب تیم اصفهانی برگزار نشد و برگزاری این بازی می توانست خطراتی را از حیث ابتلا به کرونا را برای بازیکنان پرسپولیس ایجاد کند. این دو بازی جز دیدارهای معوقه پرسپولیس لحاظ و بعد از بازگشت این تیم از دوحه برگزار خواهد شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران