به عملکرد منچسترسیتی افتخار می‌کنم

فیل فودن، ستاره جوان منچسترسیتی تاکید کرد این تیم تا سوت پایان برابر برنتفورد با تمرکز ظاهر شده است....

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی امشب در دیداری دشوار با تک گل فیل فودن از سد برنتفورد گذشته و در هفته تساوی چلسی و باخت لیورپول، فاصله خود با دیگر مدعیان را در صدر جدول بیشتر کرد. فیل فودن، ستاره جوان سیتیزن ها مدعی شد لیگ برتر بسیار دشوار است و همه مدعیان ممکن است در هر مقطعی امتیاز از دست بدهند.

فیل فودن گفت: "برنتفورد شرایط را برای ما واقعا دشوار کرد. آنها یک تیم فیزیکی بوده و در ضربات ایستگاهی بسیار خطرناک کار می کنند، بنابراین ما باید تا سوت پایان بازی به تلاش خود ادامه می‌دادیم. من به عملکرد منچسترسیتی در بازی امشب افتخار می کنم و ما به سه امتیاز مهم دست پیدا کردیم.

امسال چند بار گل های من آفساید اعلام شده، بنابراین خیلی مطمئن نبودم که این گل نیز بدون مشکل باشد. اما خوشبختانه این بار گل من سالم بود و حالا واقعا خوشحالم. در کل فکر می کنم سیتی امشب می‌توانست چند بار دیگر هم به گل برسد، اما همانطور که گفتم تا آخر تلاش خود را ادامه داده و تا سوت پایان با تمام توان بازی کردیم.

ناکامی دیگر مدعیان در هفته جاری؟ لیگ برتر چالش ‌برانگیزترین لیگ فوتبال در جهان است و این نتایج نشان می‌دهد که ممکن است شما در هر مقطعی امتیاز از دست بدهید. بازیکنان سیتی در حال حاضر کاملا متمرکز هستند و تیم واقعا خوب بازی می کند، بنابراین من نیز خیلی خوشحالم."

تگ ها


فیل فودن منچستر سیتی