به مارادونا گفت تست دوپینگ می گیرند، عصبانی شد!

خوزه لوییز چیلاورت، دوازه بان سابق پاراگوئه در مورد رابطه پرتنش خود با دیگو مارادونا صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در یک دهه اخیر و بعد از ظهور درخشان لبیونل مسی، بسیاری در مورد برچسب بهترین بازیکن تاریخ به مارادونا تردید پیدا کرده اند و در این رابطه در بین هواداران فوتبال در سراسر دنیا دودستگی ایجاد شده است. اما خوزه لوییز چیلاورت با قدرت تمام هوادار لیونل مسی است و تاکید دارد مارادونا حتی نتوانست به بخشی از موفقیت های این بازیکن نیز دست یابد.

خوزه لوییز چیلاورت گفت: "مارادونا حتی موفق به کسب کسری از موفقیت های لیونل مسی نیز نشده و از نظر من مسی بهترین بازیکن جهان است. مردم آرژانتین باید به خاطر اینکه مسی به جای بازی کردن در تیم ملی اسپانیا حضور در ترکیب آلبی سلسته را انتخاب کرد خدا را شکر کنند و تماشای بازی این بازیکن برای من لذت بخش است."

خوزه لوییز چیلاورت که در دوران ورزشی اش با دیگو مارادونا تنش داشت، با اشاره به دیدار ولزسارسفیلد و بوکاجونیورز که در آن مسابقه دروازه بان پاراگوئه ای با نواختن ضربه ایستگاهی موفق به گلزنی شد، گفت: "مارادونا در آن دیدار نسبت به من رفتاری توام با بی احترامی داشت و البته من نیز پاسخش را می دادم. به طعنه به مارادونا گفت که امروز نیز قرار است از تو آزمایش دوپینگ بگیرند و همین حرف باعث عصبانیت مارادونا شد."

تگ ها


مارادونا لیونل مسی چیلاورت آرژانتین بارسلونا