به مناسبت خداحافظی پاتریس اورا؛فنی در زمین چمن، دیوانه‌ در اینستاگرام!

پاتریس اورا که روز گذشته رسما خداحافظی‌اش از فوتبال را اعلام کرد، فعالیت های پرحاشیه‌ای در اینستاگرام داشته است....

پاتریس اورا لحظات متفاوتی را در طول دوران بازی‌اش گذرانده است.
به گزارش مدال، یکی از بهترین مدافعان چپ تاریخ یونایتد روز گذشته رسما از فوتبال خداحافظی کرد. اورا روند سینوسی و پر فراز و نشیبی را در دوران فوتبال حرفه‌ایش گذرانده که بیشتر قسمت‌های نشیبش مربوط به فعالیت های عجیب این بازیکن در فضای مجازی بوده است. دوران افت فنی او از زمان جدایی‌اش از منچستر شروع شد و تا حدودی به افول اخلاقی انجامید. اورا در سال ۲۰۱۷ یک‌بار به به شدت با هواداران مارسی دچار درگیری فیزیکی شد.
اورا اهل کری‌خوانی‌ بود و مصاحبه‌های فراوانی انجام می‌داد. او پس از برد ۴-۱ مقابل آرسنال اعلام کرد: این نتیجه کاملا درست بود زیرا ۱۱ مرد در مقابل ۱۱ بچه بازی کردند. 
فعالیت‌های اورا در اینتساگرام همیشه حاشیه‌ساز بود. چه زمانی که لباس پاندا را پوشید و به نژادپرستی اعتراض کرد و گفت: من یک پاندا هستم. سفیدم. سیاهم. من پر از عشقم. فوتبال را دوست داشته باشید و از نژادپرستی دوری کنید. و چه زمانی که به طرز عجیبی به یک میمون بوسه زد و حتی یک‌بار با یک مرغ رقصید!

او پس از انتقادات شدید از ویدیوهایش در اینستاگرام در پیامی شرایط را بدتر کرد و به توهین به منتقدانش پرداخت. اورا پس از برد منچستر مقابل پاریسن‌ژرمن هم با انتشار ویدیویی جنجال آفرید تا همچنان به دلیل حواشی‌، نامش در رسانه‌ها مطرح باشد.

شاید اگر اورا پس از افت و افول از سطح اول فوتبال اروپا مدیریت مناسب‌تری بر حاشیه‌هایش داشت می‌توانست هم‌اکنون خداحافظی باشکوهتری از فوتبال داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

پاتریس اورا رسما از فوتبال خداحافظی کرد

 

تگ ها


حاشیه پاتریس اورا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال