به موفقیت بایرن با ناگلزمان اطمینان داریم

رئیس جدید بایرن مونیخ اطمینان دارد که انتخاب یولیان ناگلزمان به عنوان سرمربی یک انتخاب درست و منطقی بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، پیش از آغاز فصل گذشته بود که هانسی فلیک بعد از کسب تمام موفقیت‌های ممکن با بایرن مونیخ اعلام کرد که قصد دارد به چالش خود در این تیم پایان دهد؛ اتفاقی که نهایتا رخ داد و فلیک چندی پیش نیز به عنوان سرمربی جدید تیم ملی آلمان انتخاب شد و کار خود را بعد از یورو آغاز خواهد کرد.

اما بعد از قطعی شدن جدایی هانسی فلیک از بایرن مونیخ این باشگاه سریعاً مذاکرات خود را با لایپزیش برای به خدمت گرفتن یولیان ناگلزمان آغاز کرد. در ابتدا شایعاتی در رابطه با مخالفت لایپزیش با جدایی ناگلزمان مطرح شد اما باواریایی‌ها نهایتاً هرطور که بود او را به خدمت گرفتند.

در همین راستا یولیان ناگلزمان دیروز اولین روز کاری خود در بایرن مونیخ را پشت سر گذاشت. او انگیزه های زیادی برای موفقیت در پرافتخارترین تیم فوتبال آلمان دارد و به نظر می‌رسد که یکی از جذابیت های فصل آینده فوتبال آلمان و به‌طورکلی اروپا تماشای بایرن تحت هدایت این سرمربی جوان خواهد بود.

مرتاسم معارفه سرمربی جوان بایرن از ساعت ۱۴.۳۰ شروع شده و ناگلزمن در کنار اولی کان رئیس جدید باشگاه و حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

در ابتدا اولی کان شروع به صحبت کرد و گفت:« یولیان توانایی این را دارد تا سطح هر بازیکنی را بالاتر ببرد. طبعا این پیشرفت با کسب جام و افتخار محسوس تر خواهد بود. ما به این اطمینان رسیده ایم که با یولیان قادر به کسب افتخارات زیادی هستیم.

ثبات و تداوم همکاری با یک مربی، لازمه موفقیت است و ما با یولیان دورانی جدید را شروع خواهیم کرد. او تاریخچه و هویتی باورنکردنی با بایرن دارد و این یکی از مهمترین عوامل انتخاب او به عنوان سرمربی جدید باشگاه بود. ما با او برنامه هایی بلند مدت خواهیم داشت.»

کان ادامه داد:« توقعات در بایرن بالاست و همه چیز به ارائه یک فوتبال خوب و کسب جام بستگی دارد. قراردادی طولانی مدت با یولیان امضا کرده ایم و ثبات روی مربیان، یکی از سنت های بایرن مونیخ است. با یولیان در مسیر درستی قرار خواهیم گرفت.»

حسن صالح حمیدزیچ هم گفت:« اولویت ما یولیان بود و قراردادی ۵ ساله بسته ایم. ما او را زیر نظر داشتیم و می دانیم که چه مربی خوب و باکیفیتی است و با او وارد دورانی جدید می شویم. یولیان یعنی فوتبال خالص. بازیکنان هم از این انتخاب خوشحالند.

با یولیان در مورد کمپ و بازیکنان آکادمی بارها حرف زده ایم و آن را دوست داشتم. ما بازیکنانی مستعد چون موسیالا را قبلا جذب کرده ایم و در آکادمی توانست پیشرفت کند. در بایرن استعدادهای دیگری نیز وجود دارند و یولیان مشتاق این است تا باعث پیشرفت شان شود. پروژه جذابی را با او شروع کرده ایم.»

اختلافات با هانسی فلیک:« اختلاف نظرهایی داشتیم که در فوتبال حرفه ای طبیعی است اما الان همه چیز تمام شده و فلیک سرمربی تیم ملی آلمان است. با او همجنان در تماس هستیم.»

تگ ها


بایرن مونیخ یولیان ناگلزمان اولیور کان