به هیچ قیمتی دیبالا را به بارسلونا نخواهیم داد

گفته می شود که در صورت جدایی نیمار، بارسلونا قصد دارد پائولو دیبالا را جایگزین وی کند یا اینکه حداقل او یکی از گزینه های جانشینی نیمار محسوب می شود ......

گفته می شود که در صورت جدایی نیمار، بارسلونا قصد دارد پائولو دیبالا را جایگزین وی کند یا اینکه حداقل او یکی از گزینه های جانشینی نیمار محسوب می شود.

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، جدایی نیمار لحظه به لحظه جدی تر می شود و بارسلونا به فکر پیدا کردن جانشینی مناسب برای اوست.

در صورتی که پی اس جی رقم فسخ قرارداد نیمار را پرداخت کند، نیمار به این تیم منتقل خواهد شد و بارسا هم با 222 میلیون یورویی که از فروش نیمار به دست می آورد، در بازار به دنبال پیدا کردن بهترین جانشین برای او خواهد بود.

از سوی دیگر، دیبالا، ستاره آرژانتینی یووه هم روز گذشته اعلام کرد اگر بارسلونا پیشنهادی ارائه دهد که نظر باشگاه یوونتوس را جلب کند، ممکن است راهی اسپانیا شود.

ماروتا اما جدایی دیبالا از قهرمان ایتالیا را به کلی منتفی دانست. او به نشریه توتواسپورت گفت:« پائولو به هیچ قیمتی فروخته نخواهد شد. ما تا الان پیشنهادهای فراوانی برای دیبالا داشته ایم. وقتی بازیکنی از وضعیتش در یوونتوس راضی باشد، تا زمانی که خودش بخواهد در کنار ما خواهد ماند

تگ ها


اخبار روز پائولو دیبالا یوونتوس سری آ فوتبال