به وقت انتقام؛ سوارز گل زد و خوشحالی نکرد (عکس)

لوئیس سوارز امشب گل دوم اتلتیکو را وارد دروازه تیم سابقش بارسلونا کرد و واکنش جالبی نیز پس از ثبت گل داشت....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان سال گذشته بود که لوئیس سوارز بعد از گذراندن سال های فوق العاده در بارسلونا و کسب تمام عناوین ممکن با این تیم به تلخ ترین شکل ممکن باشگاه کاتالانی را ترک کرد؛ جایی که بعد از روی کار آمدن رونالد کومان، سرمربی هلندی بی نیازی خود را نسبت به این بازیکن اعلام کرد و نهایتاً سوارز راهی اتلتیکو مادرید شد.

سوارز در همان فصل اول حضور خود در ترکیب اتلتیکو مادرید نشان داد که بارسلونا چه اشتباه بزرگی را در رابطه با او مرتکب شده است چرا که این ستاره اروگوئه ای موفق شد با نمایش های درخشان خود در جمع شاگردان دیه گو سیمئونه یکی از دلایل قهرمانی آنها در فصل گذشته لالیگا لقب بگیرد.

او سال گذشته در بازی رفت اتلتیکو و بارسا در وندا که با برتری ۱-۰ روخی بلانکو همراه بود حضور نداشت ولی در بازی برگشت در نوکمپ به میدان رفت و در دیداری که مساوی شد، نتوانست گلی به ثمر برساند.

امشب دو تیم اتلتیکو مادرید و بارسلونا در واندا متروپولیتانو به مصاف یکدیگر رفته اند که این بازی تا پایان نیمه اول با دو گل به سود تیم سیمئونه به پایان رسیده است. گل دوم اتلتیکو توسط لوئیس سوارز در دقیقه ۴۴ به ثمر رسید؛ جایی که ستاره اروگوئه ای روی پاس فوق‌العاده توماس لمار و با ضربه ای دقیق دروازه تیم سابق خود را باز کرد و همانطور که وعده داده بود نیز بعد از گلزنی هیچ خوشحالی خاصی از خود به نمایش نگذاشت.

او دو روز قبل از بازی به اسپورت گفته بود:«همه توانم را شنبه می گذارم تا گل بزنم و به اتلتیکو برای کسب پیروزی کمک کنم ولی برای بارسا احترام زیادی قائلم و اگر گل بزنم، هرگز خوشحالی نخواهم کرد. به هم تیمی هایم نیز گفته ام بارسا را نباید دست کم بگیرند. این تیم پر از بازیکنان مستعد است و اگر فضا بدهیم، می توانند به ما ضربه بزنند.»

این چهارمین گل سوارز در لالیگا بود.

تگ ها


لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید بارسلونا