به پوشیدن پیراهن پاری سن ژرمن افتخار می کنم

الساندرو فلورنزی، مدافع ایتالیایی پاری سن ژرمن، از حضور در این تیم بسیار خوشحال به نظر می‌رسد....

به گزارش "ورزش سه"، مدافع ایتالیایی پاری سن ژرمن به‌دلیل ابتلا به کرونا دیدار رفت این تیم در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر بایرن مونیخ را از دست داد اما الساندرو فلورنزی مشکلی برای تقابل فردا شب نخواهد داشت.

فلورنزی در مصاحبه ای با سایت رسمی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن گفت: " پاری سن ژرمن یکی از بهترین باشگاه های جهان است؛ من تنها کسی نیستم که چنین فکری می کند. دستاوردهای چند سال اخیر تیم بسیار زیاد بوده است. آنها بازیکنان خارق العاده جدیدی به خدمت گرفته اند. من مطمئنا سعی خواهم کرد که سهم خودم را انجام دهم تا هرچه بیشتر پیروز باشیم و نهایتا همه کارها را برای کمک به تیم انجام دهم.

من از اینکه پیراهن PSG را به تن کردم افتخار می کنم. همانطور که گفتم این یکی از بهترین باشگاه های جهان است.  من همیشه ۱۱۰ درصد توان خود را در اینجا به کار می گیرم."

فلورنزی در ادامه گفت: " ما تیم قدرتمندی هستیم و سعی خواهیم کرد تا آنجا که ممکن است در بیشتر بازی ها پیروز شویم و تلاش کنیم تا پایان اینگونه باشیم و در لیگ قهرمانان عالی عمل کنیم. من بسیار خوشحال هستم که در کنار بازیکنانی مثل مارکو وراتی، مائورو ایکاردی، مارکینیوش و لئوناردو پاردس حضور دارم. آنها قطعاً به من کمک کرده اند که در تیمی قرار بگیرم که پیش از این نیز بسیار قدرتمند بوده است."

تگ ها


پاری سن ژرمن الساندرو فلورنزی