به یورگن کلوپ آینده لیورپول سلام کنید (عکس)

رنجرز با پیروزی چهار گله در بازی امروز برابر آوردین به نتایج فوق العاده خود تحت هدایت استیون جرارد ادامه داد....

به گزارش "ورزش سه"، اسطوره باشگاه لیورپول یعنی استیون جرارد از سال ۲۰۱۸ هدایت باشگاه اسکاتلندی گلاسکو رنجرز را بر عهده گرفته و از همان ابتدای حضور او در این تیم پیشرفت آبی‌ها تحت هدایت سرمربی انگلیسی کاملا محسوس بود.

با این حال اوج کار کاپیتان محبوب لیورپولی‌ها در گلاسکو رنجرز به فصل جدید برمی‌گردد. رنجرز امروز موفق شد با نتیجه پرگل ۴-۰ آبردین را شکست دهد تا همچنان به یکه تازی خود در لیگ اسکاتلند ادامه داده باشد. آنها حالا با ۴۱ امتیاز در صدر جدول قرار دارند؛ این در حالی است که دیگر تیم مطرح اسکاتلند یعنی سلتیک با ۱۱ امتیاز  رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

نکته قابل تحسین دیگر درباره تیم استیون جرارد به این موضوع برمی‌گردد که آنها تا به اینجای فصل ۴۱ بار دروازه حریفان را باز کرده اند و تنها سه گل دریافت کردند. رنجرز همچنین در این فصل هیچ شکستی را متحمل شده است.

از طرفی هواداران لیورپول طی سال های گذشته نگران آینده تیم شان بعد از یورگن کلوپ بوده اند اما حالا عملکرد خیره کننده جرارد در رنجرز می تواند نوید بخش این باشد که کاپیتان محبوب آنفیلد بتوانند جانشین به حق سرمربی آلمانی لقب بگیرد.

تگ ها


استیون جرارد گلاسکو رنجرز یورگن کلوپ لیورپول