بواتنگ: تابستان پیش باشگاه مجوز جدایی‌ام را نداد

آینده بواتنگ در بایرن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد...

بواتنگ قهرمانی در بوندس لیگا و جام حذفی را هدف قرار داده است.

به گزارش مدال، ژروم بواتنگ در تابستان گذشته قصد داشت بایرن مونیخ را ترک کند. پاری سن ژرمن به طور جدی به دنبال جذب او بود ولی این انتقال منتفی شد. حالا بواتنگ به گزینه های پایان فصلش فکر می کند. خیلی ها می گویند با ورود مدافعین جدید، او جایی در ترکیب تیم نخواهد داشت.

به گزارش بیلد، این مدافع آلمانی می خواهد فوتبالش را در یک باشگاه اروپایی سطح بالا ادامه دهد. گفته می شود باشگاه هایی چون یوونتوس و پاری سن ژرمن علاقه مند به ترانسفر او هستند. او در این باره اظهار داشت:

"من روزهای سختی داشتم. تابستان گذشته می خواستم از بایرن مونیخ بروم اما باشگاه اجازه نداد. نمی دانم این آخرین فصل من در بایرن است یا نه. می خواهم جدایی خوبی داشته باشم و فصل را با قهرمانی در بوندس لیگا به پایان برسانم. امیدوارم در جام حذفی هم به قهرمانی برسیم. این فصل برای من خوب پیش نرفت. من می خواهم همیشه در ترکیب اصلی باشم و کاری که بیش از همه چیز دوست دارم را انجام دهم. من هنوز هم می توانم مفید و موثر باشم و کمک زیادی به تیم کنم. کم کم در سبک بازی ام بهتر می شوم و بهینه تر به توپ ضربه می زنم. هنوز هم پتانسیل زیادی برای ادامه کار دارم."

تگ ها


ژرومه بواتنگ بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال