بواتنگ در آستانه تمدید قرارداد با بایرن

ژروم بواتنگ می‌گوید احتمال تمدید قراردادش با بایرن مونیخ وجود دارد هر چند او گفت قصدش این است در آینده در لیگ MLS آمریکا بازی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژروم بواتنگ بعد از مدتها شایعه درباره وضعیتش در بایرن مونیخ می‌گوید برای تمدید قراردادش با این تیم آماده است. البته بواتنگ می‌گوید قصد دارد در آینده در لیگ MLS آمریکا بازی کند تا با فرهنگی جدید آشنا شود.

ژروم بواتنگ از سال ۲۰۱۱ که با ترک منچسترسیتی راهی بایرن مونیخ شده در این تیم موفقیتهای بسیاری بدست آورده. این مدافع ۳۲ساله با پیراهن بایرن ۲۰ جام قهرمانی بدست آورده و ۳۲۸ بازی برای این تیم انجام داده.

بواتنگ اما وارد سال آخر قراردادش با بایرن شده و تابستان آینده بازیکن آزاد خواهد بود. با وجود تلاش‌های باشگاه بواتنگ فعلاً از موافقت با تمدید قراردادش خودداری کرده بود ولی او حالا می‌گوید برای امضای تمدید قرارداد با بایرن آماده شده است.

بواتنگ در مصاحبه با نشریه آلمانی کیکر گفت: " می توانم تصور کنم که در حال امضای تمدید قرارداد با بایرن هستم. بچه‌های من اینجا را خانه خودشان می دانند و حالا که هانسی فلیک سرمربی شده بازی در بایرن لذت بخش است. در نهایت من خوشحالم که هنوز بازیکن بایرن مونیخ هستم و این روزها دوباره از فوتبال لذت می برم".

مدافع بایرن در ادامه صحبتهایش درباره تمایلش برای باز در آمریکا گفت: " آنجا فرهنگ دیگری است. من دوست دارم چیزهای جدید یاد بگیرم و دوست ندارم همیشه یک جا باشم. حالا یا آمریکا یا آسیا یا حتی یک کشور دیگر اروپایی. ولی باید صبر کنیم و ببینیم چه پیش می آید".

بیشتر بخوانید:

نگرانی بایرن از مصدومیت لواندوفسکی

یووه، PSG و رقابت جدی برای جذب مدافع بایرن

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ جرومی بواتنگ فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال