بواتنگ: لواندوفسکی کامل تر از اوبامیانگ است

ژروم بواتنگ، مدافع ملی پوش بایرن مونیخ، معتقد است هم تیمی اش، روبرت لواندوفسکی از پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم بروسیا دورتموند، مهاجم کامل تری است ......

 ژروم بواتنگ، مدافع ملی پوش بایرن مونیخ، معتقد است هم تیمی اش، روبرت لواندوفسکی از پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم بروسیا دورتموند، مهاجم کامل تری است.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، لواندوفسکی و اوبامیانگ بهترین مهاجمان بوندس لیگا هستند که فصل گذشته به ترتیب 30 و 25 گل در این رقابت ها به ثمر رساندند. در حالی که اوبامیانگ در فصل جاری، 4 گل بیشتر از ستاره لهستانی بایرن زده اما بواتنگ معتقد است که لواندوفسکی بازیکن بهتری است.

 

او به خبرنگاران گفت:" سخت است که بگوییم از بین این دو بازیکن، کدام بهتر است. روبرت هم تیمی من است و بارها هم مقابل اوبامیانگ بازی کردم. هر دو مهاجمان بزرگی هستند اما می توانم بگویم که لواندوفسکی اندکی مهاجم کامل تری است."

 

بایرن این هفته در دیداری حساس مقابل دورتموند قرار می گیرد و بواتنگ تایید کرد که تیمش دیدار دشواری پیش رو دارد:" دورتموند بزرگترین رقیب ما در کورس قهرمانی است. دورتموند همیشه حریف دشواری برای ما بود. می خواهیم به آنجا برویم و نتیجه بگیریم.

 

این یکی از نقاط عطف فصل است. بازی خانه دورتموند همیشه جذاب است. این یکی از آن دیدارهایی است که نشان می دهد ما در چه سطحی قرار داریم."

 

تگ ها


فوتبال