بوتراگنیو از مسی بهتر بود؛ لئو فقط به پول فکر می‌کند

توماس رونسرو سردبیر نشریه آاس معتقد است لیونل مسی اگر به فکر پول نبود، می توانست در بارسا ماندنی شود....

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی در دو هفته اخیر همه اخبار را تحت الشعاع خود قرار داده است. افسانه بارسلونا پس از ۲۱ سال این باشگاه را به مقصد پی اس جی ترک کرد.

او آماده تمدید بود ولی مشکلات مالی باشگاه کاتالان مانع شد و در واقع چاره ای برایش باقی نگذاشت مگر جدایی.

مسی چهارشنبه گذشته در پی اس جی معارفه شد و دیشب نیز از نزدیک و در پارک دو پرنس، نظاره گر پیروزی ۴-۲ تیمش برابر استراسبورگ بود.

توماس رونسرو سردبیر مشهور آاس و از هواداران رئال، در مورد جدایی مسی به کادنا سر گفت:« دوست داشتم مسی در بارسلونا می ماند چون پیروزی بر بارسا با وجود مسی لذت دیگری داشت. مسی پولکی خالص است و البته از شکست های ۸ گله و ۴ گله بارسا در فصول اخیر لیگ قهرمانان نیز خسته شده بود و می خواست به تیمی برود که بتواند شانس قهرمانی داشته باشد.»

رونسرو ادامه داد:«از نظر من امیلیو بوتراگنیو(مدیر ارتباطات فعلی رئال) بازیکنی بهتر از لیونل مسی بود. رونالدو، بوتراگنیو و دی استفانو به مراتب بهتر از مسی بودند و هستند. فیلم بازی های دی استفانو را دیده ام و می گویم او قطعا از مسی بهتر بود.»

راموس در پی اس جی و امباپه در رئال:« همه گل های راموس برای پی اس جی را جشن می گیرم مگر اینکه برابر رئال باشد. از نظر من تنها ۲۵ درصد شانس برای انتقال امباپه به رئال وجود دارد. فصل بعد او همراه لئون گورتزکا و رودیگر می توانند به عنوان بازیکن آزاد به رئال ملحق شوند.»

تگ ها


کیلیان امباپه لیونل مسی سرخیو راموس پاری سن ژرمن رئال مادرید بارسلونا