بوتراگوئنو: شرایط عجیبی داریم؛ هر چهار روز یک نفر مصدوم می‌شود

مهاجم و ستاره سابق رئال مادرید گفت: در مقابل بتیس یک بازی مشکل را بردیم و در یک شرایط عجیب تعداد زیادی مصدوم در تیم داریم....

بوتراگوئنو که سوابق درخشانی در رئال دارد و هم اکنون به عنوان مدیر روابط عمومی باشگاه فعالیت می‌کند، از وضعیت مصدومان بیشمار در تیم ابراز نگرانی کرده است.
به گزارش خبرنگار مدال، بوتراگوئنو پس از دیدار با رئال بتیس پاسخگوی سوالات بود و در مورد شرایط تیم و بازیکنان توضیحاتی داده است.

عملکرد وینیسیوس 
هر بار صاحب توپ می‌شود بهترین عملکردش را ارائه می دهد. سطح بالایی دارد. پاسی که به والورده داد فوق‌العاده بود.

مصدومیت بنزما
باید منتظر بمانیم. خروجش از بازی خبر خوبی نبود. اخباری که از پزشکان شنیدیم نیز خوب نبوده است. باید دید شدت مصدومیت او چگونه است و چقدر زمان برای بهبودی نیاز دارد.

نیمکت نشینی ايسكو 
این تصمیم به سولاری مربوط است و در آن دخالت نمی‌کنیم. وظیفه مربی تصمیم گرفتن است و او می‌گوید چه کسی به میدان برود یا روی نیمکت باشد و نباید دخالت کنیم.

درصد مالكيت توپ
بازی زیبا را دوست داریم اما مقابل تیم و حریفی قرار گرفتیم که خیلی فشار آورد و البته حضور هوادارانشان برایشان خیلی مهم و تاثیر گذار بود.

درباره براهیم دیار
شخصیت فوق‌العاده ای دارد. امید زیادی به او داریم. به زمان نیاز دارد تا با تیم و شرایط هماهنگ شود.

دیدار با رئال بتیس
نیم ساعت اول متعلق به ما بود و می‌توانستیم گل دوم را بزنیم. در دفاع منسجم بودیم و به حریف موقعیت نمی‌دادیم. تیم جدی بود و بتیس هم خوب بازی می‌کرد. در برخی لحظات سخت بود که صاحب توپ شویم و میدان را به دست می‌گرفتند. برد مهمی بود. مصدومان زیادی داشتیم و تیم در لحظات مشکل شخصیتش را نشان داد و برنده شد.

کسب سه امتیاز بازی
یک بازی مشکل را بردیم. شرایط عجیبی داریم. هر چهار روز یک بار یک نفر مصدوم می‌شود. نیم فصل دوم را با دو بازیکنی آغاز کردیم که در شروع فصل در کاستیا بودند و حالا ارزش‌هایشان را نشان می‌دهند.

تگ ها


رئال بتیس رئال مادرید لالیگا فوتبال