بوحمدان: مقابل استقلال به دنبال پیروزی هستیم

حمید بوحمدان هافبک تدافعی تیم فوتبال ذوب‌آهن مدعی شد این تیم در بازی با استقلال به دنبال سه امتیاز خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، حمید بوحمدان با اشاره به آخرین وضعیت تیم ذوب‌آهن اظهار داشت: ما در نیم‌فصل دوم از لحاظ نتیجه‌گیری عملکرد خوبی داشتیم و از لحاظ تاکتیکی هم در حال پیشرفت هستیم. دو برد برابر پارس جنوبی و صنعت نفت به دست آوردیم و در بازی با تراکتور هم مستحق باخت نبودیم. شرایط ما رو به رشد است، ولی هنوز خیلی کار داریم و باید این‌قدر خوب امتیاز بگیریم که جایگاه مناسبی در جدول پیدا کنیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره کار کردن با میودراگ رادولوویچ خاطر نشان کرد: ایشان به تازگی هدایت تیم را بر عهده گرفته است و برای شناخت از فوتبال ایران به زمان بیشتری نیاز دارد. رادولوویچ به دفاع تیمی خیلی اهمیت می‌دهد و ما هم سعی می‌کنیم تا خواسته‌های این مربی را به بهترین شکل در زمین اجرا کنیم.

وی با بیان اینکه تیمش در هفته بیستم لیگ برتر کار سختی برابر استقلال خواهد داشت، تصریح کرد: استقلال یکی از آماده‌ترین تیم‌های ایران است و بازی در ورزشگاه آزادی به هیچ عنوان آسان نیست. البته ما هم ذوب‌آهن هستیم و می‌خواهیم در تهران یک بازی خوب انجام داده و سه امتیاز را بگیریم. ما در هیچ مسابقه‌ای برای امتیاز حداقلی بازی نمی‌کنیم. این درست است که اتفاقات فوتبال نتایج را رقم می‌زند، ولی در بازی با استقلال دنبال مساوی نیستیم و می‌خواهیم برنده از زمین بیرون بیاییم.

بیشتر بخوانید:
استقلال رکورد عجیب فصل گذشته خود را می‌شکند؟
رضاییان به دیدار با پرسپولیس نمی رسد 

تگ ها


ذوب آهن بازیکنان ذوب آهن اخبار ذوب آهن فوتبال ایران حمید بوحمدان حمید بو حمدان استقلال ذوب آهن استقلال-ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال