بوحمدان: پدیده اتفاقی صدرنشین نشده و بازی دشواری مقابل این تیم داریم/ در جام حذفی به فکر جبران هستیم

هافبک تیم فوتبال ذوبآهن اصفهان تأکید کرد، شاگردان امید نمازی در دیدار خانگی مقابل پدیده در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به دنبال جبران شکست برابر این تیم در لیگ برتر هستند ......

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد، شاگردان امید نمازی در دیدار خانگی مقابل پدیده در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به دنبال جبران شکست برابر این تیم در لیگ برتر هستند.

حمید بوحمدان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن اظهار داشت: بعد از چند روز استراحت تمرینات را از سر گرفتیم تا آماده بازی با پدیده در جام حذفی شویم. خوشبختانه تیم هم شرایط خوبی دارد و می‌خواهیم گام اول در جام حذفی را هم محکم برداریم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به تقابل تیمش با پدیده خراسان عنوان کرد: پدیده اتفاقی صدرنشین لیگ نشده و ما بازی آسانی در پیش نداریم. آنها تیم خوبی دارند، ولی در لیگ برتر با خوش‌شانسی برابر ما به برتری رسیدند. ما در لیگ برتر باخت بدی را برابر پدیده متحمل شدیم، ولی حالا دنبال جبران آن باخت هستیم و باید به مرحله بعدی صعود کنیم.

وی با اشاره به عملکرد تیمش در شش بازی ابتدایی لیگ برتر تصریح کرد: ما از لحاظ فنی تیم خوبی داریم و خوب فوتبال بازی می‌کنیم، اما در این شش هفته آن‌طور که انتظار داشتیم، نتیجه نگرفتیم. امیدوارم که در نیم‌فصل دوم حسرت امتیازهای از دست رفته را نخوریم. مهم این است که بتوانیم در نیم‌فصل اول خیلی خوب امتیاز بگیریم و از کورس مدعیان قهرمانی عقب نمانیم.

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن فوتبال