بورنموث ۰ - ۳ لیورپول؛ چیدن گیلاس‌ها در وایتالیتی

لیورپول موفق شد در دیداری آسان، مقابل بورنموث به پیروزی رسیده و صدرنشینی خود را مستحکم‌تر کرد...

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، بورنموث در ورزشگاه وایتالیتی میزبان لیورپول صدرنشین بود و در پایان با نتیجه ۳-۰ مغلوب این تیم شد.

مطابق انتظار بازی از ابتدا با برتری شاگردان کلوپ همراه بود و در دقیقه ۷، پاس گومز به محمد صلاح رسید اما ضربه او روی پایش جفت و جور نشد و این موقعیت از دست رفت. در دقیقه ۲۰، دومینیک سولانکه ضربه خود را راهی دروازه لیورپول کرد اما توپ با برخورد به پای لوورن به کرنر رفت.

تلاش‌های لیورپول ادامه داشت و سرانجام در دقیقه ۳۵، پاس بلند و زیبای هندرسن موقعیت را برای الکس اوکسلید چمبرلین به وجود آورد و او هم با یک ضربه دقیق دروازه رامس‌دیل را باز کرد. در دقایق رو به پایان نیمه اول، پاس پشت پای صلاح با ضربه نبی کیتا تبدیل به گل دوم لک‌لک‌ها شد تا نیمه اول با برتری ۲-۰ لیورپول به پایان برسد.

لیورپول در نیمه دوم هم تیم برتر میدان بود و در دقیقه ۵۴، نبی کیتا پاس گل صلاح را جبران کرد و ستاره مصری با یک ضربه چیپ زیبا دروازه میزبان را برای بار سوم باز کرد. در دقیقه ۶۹، محمد صلاح باز هم نفوذ کرد و با یک حرکت عرضی ضربه خود را زد اما رامس‌دیل این بار ناجی دروازه گیلاس‌ها شد.

تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود و بازی با پیروزی ۳-۰ شاگردان کلوپ به پایان رسید. لیورپول با این پیروزی ۴۶ امتیازی شد و صدرنشینی خود را تثبیت کرد. بورنموث هم با همان ۱۶ امتیاز در رده شانزدهم باقی ماند.

ببینید:

خلاصه بازی بورنموث 0- لیورپول 3/ ویدیو

تگ ها


ورزشگاه وایتالیتی گیلاس‌ها لک‌لک‌ها فوتبال جهان یورگن کلوپ بورنموث لیورپول بورنموث-لیورپول لیگ برتر فوتبال