بوستانی: بازی‌مان با سپاهان، جنگ تفنگ برنو و تانک است

......


 ...

 

مربی موقت استقلال خوزستان به خبرورزشی گفت: پرافتخارترین بازیکن و مربی خوزستان هستم، اما به استانداری و مجلس نرفتم.

 

به گزارش مدال، کریم بوستانی مربی موقت استقلال خوزستان که بعد از تغییر و تحولات اخیر کادر فنی نیمکت این تیم به او سپرده شده، دل پرخونی از بعضی اظهار نظر‌ها دارد. به بهانه دیدار حساس استقلال خوزستان مقابل سپاهان دقایقی با بوستانی همکلام شدیم. 
*گویا از بعضی اظهار نظر‌ها علیه خودتان خیلی ناراحتید؟
بله متأسفانه بعضی‌ها بدون آنکه اطلاعات کاملی از من داشته باشند، اظهار نظر می‌کنند مثلاً آقای حاج‌رضایی گفته‌اند من تجربه سرمربیگری ندارم و... باید خدمت ایشان عرض کنم من در تیم استقلال اهواز سرمربی بودم و در زمان مدیریت آقای شفیعی زاده این تیم را در لیگ نگه داشتم. جدا از آن سرمربی استقلال کیش هم بودم. یادم هست آقای فردوسی‌پور در یکی از برنامه‌هایش وقتی مرا به عنوان سرمربی استقلال اهواز منصوب کردند، به من لقب ناصر الجوهری داد و گفت: من حکم نجات‌دهنده تیم‌های اهوازی و خوزستانی را دارم و هر‌گاه تیم‌های استان و اهواز با مشکل مواجه می‌شوند، به سراغ من می‌آیند. سال‌ها در تیم‌های بزرگ این مملکت مربیگری کردم و در عالم بازیگری هم در دو جام ملت‌ها حضور داشتم و افتخارات زیادی کسب کردم، اما هیچ وقت از خودم تعریف نکردم و دنبال حاشیه‌ها نرفتم. من مانند بعضی‌ها دنبال استانداری رفتن و مجلس رفتن نبودم و سعی کردم فوتبالی به دنبال مربیگری و اثبات لیاقتم باشم. من در عالم مربیگری با مربیانی مثل قلعه‌نویی به افتخارات زیادی رسیده‌ام و با افتخار می‌گویم پرافتخارترین فرد فوتبالی در خوزستان هستم. 
*چطور شد سرمربیگری استقلال خوزستان به شما سپرده شد؟
بعد از استعفای مرفاوی مدیریت وقت به من پیشنهاد سرمربیگری دادند، اما به احترام مرفاوی که با ایشان قبلاً در تیم‌های دیگر هم کار کرده بودم، این مسئولیت را قبول نکردم، اما بعد از کنار رفتن آقای یزدی وقتی دوباره به من پیشنهاد شد با کسب اجازه از خود این مربی، مسئولیت را قبول کردم. 
*با کسر ۶ امتیاز و مشکلات عدیده دیگر به تیم‌تان امیدوارید؟
تلاش‌مان را انجام می‌دهیم. جوان‌های خوب و مستعدی داریم و با تلاش آن‌ها می‌توانیم کار‌هایی کنیم که شاید فکر کنند قادر به انجام‌شان نیستیم. 
*بازی با سپاهان را چطور می‌بینی؟
معجزه ما بازیکنان ما هستند. جنگ نابرابری با سپاهان داریم و بازی ما و سپاهان، جنگ تفنگ برنو و تانک است، اما با جوانان‌مان تلاش می‌کنیم که معادلات را بر هم بزنیم همان‌طور که مقابل سایپا هم در زمین این تیم بهترین نمایش ممکن را ارائه دادیم و اگر خوش‌شانس‌تر بودیم، می‌بردیم.