بوستانی: بازی مقابل نفت تهران حیثیتی بود

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: بازی مقابل نفت تهران برای ما سخت و حیثیتی بود و نیاز شدیدی به ۳ امتیاز بازی داشتیم ......

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: بازی مقابل نفت تهران برای ما سخت و حیثیتی بود و نیاز شدیدی به ۳ امتیاز بازی داشتیم.

کریم بوستانی در نشست خبری بعد از بازی تیمش با نفت تهران اظهار داشت: این بازی برای ما سخت و حیثیتی بود و نیاز شدیدی به ۳ امتیاز بازی داشتیم که با همت و فداکاری بچه‌ها بردیم.

بوستانی افزود: این بازی برای هر دو تیم حساس بود و ما خوشبختانه توانستیم برنده از میدان خارج شویم و مزد تلاش‌مان را گرفتیم. در مورد مسئله داوری و اخراج ویسی صحبتی نمی‌کنم و کار را به کارشناسان واگذار می‌کنم. اما خوشحالیم که بازیکنان ما عملکرد خیلی خوب از خود نشان دادند، تیمی را شکست دادیم که در ۶ بازی گذشته خود باخت نداشت.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تیم ما به همراه نفت تهران و سپیدرود رقابت سختی برای بقا در لیگ دارند و ان‌شاءالله که بتوانیم تیم را در لیگ نگهداریم. ما در خیلی از بازی‌ها عملکرد خوبی داشتیم اما متاسفانه در استفاده از موقعیت‌ها بدشانس بودیم.

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در واکنش به این سوال که تیمش چقدر شانس بقا در لیگ دارد عنوان کرد: به هر حال رقابت در انتهای جدول سخت است واقعا نمی‌شود پیش‌بینی کرد که چه تیمی از بین ما سقوط می‌کند. هدف ما این است که تیم را در لیگ نگهداریم، حتی دیدید مقابل پرسپولیس عملکرد خوبی داشتیم و اگر اشتباه داوری نبود شاید نتیجه فرق می‌کرد، اگر چه نمی‌خواهم در مورد مسائل داوری صحبت کنم. هدف ما ماندن در لیگ است و ان‌شاءالله بتوانیم با کمک مسئولان باشگاه به هدف‌مان برسیم.

بوستانی در ارتباط با دیدار تیمش در مرحله نیمه نهایی جام حذفی مقابل خونه‌به‌خونه گفت: این برد انگیزه ما را برای ادامه لیگ بیشتر کرد و در شرایط روحی خوبی به مصاف تیم خونه‌به‌خونه خواهیم رفت. آنها بعد از آمدن اسکوچیچ جهش خوبی داشتند اما ما می‌خواهیم با شکست این تیم راهی فینال جام حذفی شویم. ما با کسب ۴ پیروزی به این مرحله رسیده‌ایم و هدف‌مان رسیدن به فینال است. ان‌شاءالله اول تیم را در لیگ نگه می‌داریم و در فینال هم با استقلال برای قهرمانی خواهیم جنگید.

تگ ها


اخبار روز استقلال خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال