بوسکتس: اسپانیا به کمی شانس هم احتیاج دارد

سرخیو بوسکتس، ستاره تیم ملی اسپانیا، معتقد است که آنها برای موفقیت کمی شانس هم احتیاج دارند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اسپانیا بعد از دو تساوی ناامیدکننده در دو بازی ابتدایی خود در رقابت‌های یورو فردا شب به مصاف اسلواکی خواهد رفت و برای صعود به مرحله بعدی مسابقات محکوم به پیروزی در این بازی است.

سرخیو بوسکتس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا، که بعد از پشت سر گذاشتن کرونا دوباره به اردوی لاروخا بازگشته، پیش از این بازی گفت: "نه فقط به عنوان کاپیتان بلکه به عنوان یک بازیکن بعد از پشت سر گذاشتن این همه یورو و جام جهانی می‌دانم که ذهنیت از چه اهمیت بالایی برخوردار است.

اسپانیا تاکنون بهتر از حریفان بازی کرده است. تسلط بر روی بازی ها، ایجاد موقعیت های زیاد و یک پنالتی از دست رفته که نشان میدهد ما آنطور که باید تعیین کننده عمل نکردیم. با این حال گاهی اوقات شما فقط به مقدار کمی شانس احتیاج دارید."

بوسکتس در ادامه گفت: "ما از امنیت خوبی برخوردار هستیم و تنها باید در بازپس گیری توپ سریعتر عمل کنیم. به طور کلی تیم خوشبین است اما اگر ما بتوانیم موقعیت‌های بیشتری ایجاد کنیم و کمی هم شانس داشته باشیم، اعتماد به نفس‌مان افزایش خواهد یافت. ما هنوز یک تیم جوان هستیم و هنگامی که شما سوال می کنید آیا به اندازه کافی هوشمندانه عمل کرده ایم یا خیر باید بگویم که در کار با توپ و عملکرد خوب بوده‌ایم. من این سبک یعنی بازی ساده را ترجیح می‌دهم و امیدوارم که نهایتا به پیروزی هم ختم شود."

تگ ها


سرخیو بوسکتس تیم ملی اسپانیا یورو ۲۰۲۰