بوسکتس: امیدوارم مسی در بارسا بماند

سرخیو بوسکتس که از هم‌بازیان قدیمی مسی در بارسلونا است، امیدوار است که کاپیتان با کاتالان ها به توافق برسد....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو بوسکتس هم به جمع کسانی که از لیونل مسی می خواهند به شک و تردیدها درباره آینده اش پایان داده و قرارداد جدیدی با بارسلونا امضا کند، اضافه شد.

قرارداد مسی با بارسلونا به پایان رسیده است و در حالی که هنوز با بارسا بر سر تمدید قرارداد خود توافق نکرده، طی چند روز آینده تبدیل به بازیکن آزاد خواهد شد.

صحبت ها درباره شرایط تمدید قرارداد مسی ادامه دارد و هنوز این شانس وجود دارد که کاپیتان اسطوره ای بلوگرانا با تمدید قرارداد موافقت کند. بوسکتس هم امیدوار است که برای سال های بیشتری با مسی در نوکمپ بازی کند.

بوسکتس در پاسخ به سوالی درباره ماجرای تمدید قرارداد مسی گفت: "امیدوارم که ما به بازی در کنار هم برای سال بعد هم ادامه دهیم. بگذارید ببینیم او تمدید می کند یا نه."

تمرکز بوسکتس اکنون روی بازی های تیم ملی اسپانیا در یورو ۲۰۲۰ است. لاروخا به رغم نمایش های ضعیف در مرحله گروهی موفق شد جواز حضور در دور یک هشتم نهایی یورو را به دست بیاورد و قرار است روز دوشنبه برابر کرواسی بازی کند.

هافبک ۳۲ ساله اسپانیا که به این تیم کمک کرده بود تا در یورو ۲۰۱۲ به قهرمانی برسد، در حالی به پایان دوران فوتبال خود نزدیک می‌شود که امیدوار است بتواند یک بار دیگر به یک عنوان قهرمانی در سطح ملی برسد.

بوسکتس که ۱۲۴ بازی ملی در کارنامه دارد، گفت: "قهرمانی اروپا برای من آخرین فرصت است، اما درباره جام جهانی هنوز نمی‌دانم. اگر لوییز انریکه از من بخواهد که با اسپانیا به جام جهانی بروم آیا جواب رد خواهم داد؟ نمی دانم. خواهیم دید."

در حالی که ممکن است روزهای بازی او با پیراهن اسپانیا در حال پایان یافتن باشد، اما هیچ دلیلی وجود ندارد که بوسکتس در حال آماده شدن برای آویختن کفش های خود باشد. با این حال برنامه هایی برای زمانی که آن روز فرا برسد در نظر دارد و به نظرش مربیگری جذاب است.

بوسکتس اضافه کرد: "بله ، من فکر می کنم که مربیگری را امتحان خواهم کرد. این کار آسانی نیست، شما باید ارزش آن را داشته باشید، باید بدانید که چگونه با بازیکنان ارتباط برقرار کنید، اما من دوست دارم این کار را امتحان کنم."

تگ ها


سرخیو بوسکتس لیونل مسی یورو ۲۰۲۰ تیم ملی اسپانیا بارسلونا