بوسکتس: خداحافظی مسی و این نسل بارسا خیلی سخت است

بوسکتس ستاره بارسا و لالیگا در گفت و گو با آل پایس به سوالات پاسخ داده است ......

بوسکتس ستاره بارسا و  لالیگا در گفت و گو با آل پایس به سوالات پاسخ داده است.

به گزارش مدال، بوسکتس در این گفت و گوی ویژه چنین گفته است؛

من ترجیح میدم گل ها را بسازم جای این که آنها را به ثمر برسانم

لحظه ای که گواردیولا من  را به عنوان بازیکن خط وسط قرار داد زیاد درباره اش  صحبت نکردیم. من تا آن موقع یه عنوان  شماره ۹ بازی می کردم ولی خودم را به عنوان  بازیکن میانی دیدم. شاید چون در این قسمت از زمین عملکرد بهتری داشتم.

پپ برای من خیلی مهم بود. او خیلی کمکم کرد که بازی را درک کنم. من چیزهای زیادی را از او  یاد گرفتم که از سرمربیان دیگر یاد نگرفته بودم. پپ بهترین است.

مثل همیشه فصل سختی در پیش داریم. در لیگ رقیب های ما  رئال و اتلتیکو هستند که به خوبی آماده شده اند. ما در  وضعیت خوبی هستیم و بازیکنایی آوردیم که بیش از حد انتظار تیم ما را برای بهترین بودن در اروپا کامل کردند.

رئال بدون رونالدو؟ امیدوارم که به نفع مادریدی ها نباشد  و آنها قدرت گلزنی شان  را از دست بدهند  ولی من سرمربی شان  را می شناسم و او وضعیت تیم را  بهتر می کند اما ما روی خودمان  متمرکز هستیم  همونطور که می دانیم بازی می کنیم.

 اهمیت پاس هایم به موقعیت بازیکن هدف و فضاها بستگی دارد. قبلا راحت تر بود چون تیم ها از لحاظ تاکتیکی و فیزیکی اینقدر آماده نبودند اما اینکه پیکه گفته من بهترین پاس تکضرب را می دهم حرف چندان بدی نیست. درسته؟!

 اینیستا؟ طبیعی است دلم برای او تنگ شود. نه فقط در  زمین بلکه حتی در رختکن. چون او یک فرمانده فوق العاده بود مثل پویول، ژاوی و ویکتور. مثل یک رهبر بود برای بارسا.

فکر می کنم سخت ترین لحظه موقعی است  که مسی و این نسل بارسا از این تیم بروند.  ماها همه تقریبا هم سن هستیم  و ممکن است  رفتن ما  با هم باشد. بهتر است که در موردش فکر نکنیم و از لحظه لذت ببریم.

تگ ها


سرخیو بوسکتس بارسلونا لالیگا فوتبال