بوعذار: درباره جدایی از فولاد حرف نمی‌زنم

عباس بوعذار بعد از جدایی از فولاد و حضور در بین مسجدسلیمانی‌ها و اولین بازی اش را برای این تیم در بازی مقابل پرسپولیس انجام داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نفت مسجد سلیمان سومین تساوی تیمش را مقابل پرسپولیس کسب کرد. بوعذار در این خصوص گفت:با توجه به داشته هایی که داریم مقابل  تیم های مختلف با سیستم متغیر بازی می کنیم و پرس کردن در کار تیمی ما است .تیم ما مقابل پرسپولیس هم توانست این نمایش خوبی ارائه دهد. پرسپولیس تیم بزرگی است و ما توانستیم یک امتیاز  از این بازی بگیریم.

۲_او در خصوص کسب سه تساوی در سه بازی اخیر ادامه داد: در بعضی بازیها تیم‌ها می آیند با تمام وجود بازی  و دفاع می‌کنند و کار برای بردن سخت می شود و انشاءالله با تلاش کادر فنی و بچه‌ها از طرفی باید بتوانیم اولین بازی‌مان را جشن بگیریم.

این بازیکن در خصوص جدایی ناگهانی از فولاد خوزستان و آمدن به نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: نمی خواهم در موردش حرف بزنم و برای فولاد  آرزوی موفقیت دارم.


بوعذار  در پایان در خصوص دیدار با نساجی گفت: با تمام وجود می‌رویم و زحمت می‌کشیم و هر نتیجه ای به دست آمد  خدا را شکر و به آینده  فکر می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

جدال گل گهر و ۴ تیم دیگر برای صدر جدول/ کار دشوارتر پرسپولیس
 

تگ ها


نفت مسجد سلیمان عباس بوعذار فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال