بوفون به خاطر عدم کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شکرگزاری کرد!

جیانلوئیجی بوفون سنگربان افسانه‌ای فوتبال ایتالیا که در کلکسیون افتخاراتش تنها جای خالی جام نقره‌ای لیگ قهرمانان اروپا خالی‌ست اعلام کرد که از این ناکامی اصلاً عصبانی نیست....

جیانلوئیجی بوفون سنگربان افسانه‌ای فوتبال ایتالیا که در کلکسیون افتخاراتش تنها جای خالی جام نقره‌ای لیگ قهرمانان اروپا خالی‌ست اعلام کرد که از این ناکامی اصلاً عصبانی نیست.

به گزارش مدال، «جیانلوئیجی بوفون» 41 ساله کماکان در سرش رویای فتح لیگ قهرمانان اروپا را دارد و از ناکامی برای به آغوش کشیدن جام قهرمانی UCL اصلاً عصبانی نیست و می‌گوید اگر تاکنون اروپا را به دست آورده بود دلیلی برای ادامه دوران بازی طولانی‌اش نداشت.

بوفون در مصاحبه جدید خود با سایت «گل» در این خصوص گفت: «از زندگی برای اینکه به من اجازه قهرمانی در اروپا را نداده تشکر می‌کنم. خوشحال هستم که هنوز می‌توانم بازی کنم اما هیچ تضمینی نیست که حتما در این فصل هم در اروپا بازی کنم. من تا زمانی بازی خواهم کرد که مربی تصمیم بگیرد.»

بوفون شنبه با بازی برابر اسپال به رکورد 903 بازی باشگاهی رسید و میان تمام ایتالیایی‌های تاریخ حالا بیشترین میزان بازی در رده باشگاهی را دارد و از رکورد «پائولو مالدینی» با 902 مسابقه نیز عبور کرد.

در واقع جی‌جی معقتد است عدم قهرمانی در اروپا برای او به نگیزه‌ای تبدیل شده که با بالا رفتن سنش نیز به بازی ادامه دهد تا سرانجام به این افتخار دست پیدا کند.

بیشتر بخوانید:

بوفون: از شکستن رکورد مالدینی بسیار خوشحالم

تگ ها


جیانلوئیجی بوفون یوونتوس بیانکونری بانوی پیر لیگ قهرمانان لیگ_قهرمانان_۲۰ ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان ۲۰۱۹/۲۰ لیگ قهرمانان اروپا بوفون فوتبال جهان فوتبال