بوفون به دنبال شکستن رکوردهای مالدینی

جیانلوئیجی بوفون سنگربان افسانه‌ای ایتالیا که آخرین سال حضور خود در فوتبال حرفه‌ای را سپری می‌کند، در آستانه شکست رکوردهای پائولو مالدینی قرار دارد....

جیانلوئیجی بوفون سنگربان افسانه‌ای ایتالیا که آخرین سال حضور خود در فوتبال حرفه‌ای را سپری می‌کند، در آستانه شکست رکوردهای پائولو مالدینی قرار دارد.

به گزارش مدال؛ «جیانلوئیجی بوفون» سنگربان باتجربه و افسانه‌ای باشگاه یوونتوس، احتمالاً امشب در جدال برابر «هلاس ورونا» برای نهصد ودومین بار با پیراهن بانوی پیر به میدان خواهد رفت. این در حالی‌ست که رکورد بیشترین بازی در تمام رقابت‌ها با پیراهن یک تیم ایتالیایی، اکنون در دست «پائولو مالدینی» با 902 بازی با پیراهن میلان قرار دارد و جی‌جی امشب می‌تواند با حضور در مستطیل سبز با این رکورد برابری کرده و در ادامه فصل این رکورد را بهبود و به نام خود به ثبت برساند.

ضمن اینکه بوفون امشب در صورت حضور در ترکیب بیانکونری، ششصد و چهل و یکمین دیدار خود در سری‌آ را انجام خواهد داد و به رکورد 647 بازی مالدینی نزدیک می‌شود.

بیشتر بخوانید:

اقدام جالب باشگاه میلان پیش از دربی دلامادونینا

تگ ها


جیانلوئیجی بوفون یوونتوس بیانکونری بانوی پیر پائولو مالدینی رکورد مالدینی بوفون مالدینی رکوردشکنی بوفون سری آ فوتبال جهان فوتبال