بوفون بیخیال نمی شود؛ باز هم در فکر مهاجرت

به نظر می رسد جان لوییجی بوفون قصد خداحافظی ندارد و فصل بعد هم شاهد حضور او در میادین خواهیم بود....

به گزارش "ورزش سه"، دوران حضور جیجی بوفون در مستطیل سبز تمامی ندارد و این سنگربان ایتالیایی و ۴۳ ساله قصد دارد فصل بعد نیز به بازی کردن ادامه بدهد. نشریه توتواسپورت مدعی شد بوفون که اخیرا یک آمادگی برای پرورش دروازه بان های جوان به راه انداخته، احتمالا سال آینده خارج از ایتالیا به دوران ورزشی خود ادامه خواهد داد.

یوونتوس برنامه ای برای حفظ بوفون ندارد و این سنگربان باتجربه در حال سپری کردن آخرین روزهای حضور خود در تورین است. بوفون سه سال قبل نیز از یوونتوس جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست، اما تنها یک سال بعد از حضور در لیگ فرانسه دوباره لباس بیانکونری را به تن کرد. رویای فتح لیگ قهرمانان علیرغم انتقال کریستیانو رونالدو به تورین نیز محقق نشد تا این جام تنها جای خالی ویترین افتخارات بوفون در طول سال های درخشان حضور در زمین فوتبال باشد.

المپیاکوس، فرانکفورت، اسپورتینگ لیسبون، گالاتاسرای و دینامو کیف به جذب جیجی بوفون علاقمند هستند و به نظر می رسد یکی از این پنج باشگاه مقصد بعدی دروازه بان باتجربه و ایتالیایی خواهد بود. دیدار فینال کوپا ایتالیا برابر آتالانتا در تاریخ ۱۹ می به احتمال زیاد آخرین بازی بوفون برای یوونتوس است و او ۷۲۰۶ روز پس از اولین مسابقه در ۲۶ آگوست ۲۰۰۱، احتمالا این بار برای همیشه از جمع بازیکنان بیانکونری جدا خواهد شد.

تگ ها


فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال