بوفون تاریخ یوونتوس را نوشت/اودگارد 20 میلیون نمی‌ارزد؛بسته خبری خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا....

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا.

به گزارش خبرنگار مدال، گزیده‌ای از اهم اخبار امروز فوتبال اروپا و جهان را در این بسته خبری می‌خوانید:
- نبی کیتا هافبک لیورپول به دلیل مصدومیت در دیدار امشب تیمش مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا غایب خواهد بود.
- کلودیو مارکیزیو، الکس دلپیرو و جانلوییجی بوفون اولین کسانی بودند که در توییتر پیروزی یوونتوس را جشن گرفتند و پست تبریک رفتند.
- آلگری: من این رویکرد را در بازی رفت می خواستم، بازیکنان مختلف را انتخاب کردم و با آن ویژگی ها سخت تر بود. ما خیلی آهسته حرکت کردیم، به اندازه کافی جلو نرفتیم.
- د لیخت می خواهد به بارسا برود و آژاکس هم می خواهد 70 میلیون یورو از این انتقال به دست بیارورد.
- سوپردپورته: متیو آلمانی دست به کار تمدید قرارداد با کارلوس سولر شده است. تاریخ پایان قرارداد فعلی این بازیکن با والنسیا جون 2021 است.
 

بوفون تاریخ یوونتوس را نوشت/اودگارد 20 میلیون نمی‌ارزد؛بسته خبری خارجی

- آلگری درباره بوفون: "از بوفون بخاطر اینکه تاریخ یوونتوس را نوشت تشکر می کنم. ما بازی برگشت پاریس را تماشا کردیم و از تماشای آن ناراحت شدیم. اما سعی خواهیم کرد که تمام راه را به مادرید برسیم پس او می‌تواند با ما به مادرید بیاید.“
- پس از محرومیت نقل و انتقالاتی چلسی امیدهای اورتون برای امضای قرارداد با کورت زوما کمرنگ شده و مارکو سیلوا مربی این تیم درباره جذب دائمی این مدافع جوان و قرضی چلسی با احتیاط صحبت می کند.
- گواردیولا: "من تا بحال ۲ بار قهرمان چمپیونزلیگ شدم و ۷ بار شکست خوردم. من نمی توانم هر سال قهرمان این رقابت‌ها باشم من رئال‌مادرید نیستم."
- با شکست مقابل یوونتوس؛ اتلتیکو مادرید تحت هدایت سیمئونه برای اولین بار مقابل یک تیم ایتالیایی در لیگ قهرمانان اروپا مغلوب شد.
- استعدادیابان منچستریونایتد هفته گذشته  بازی جائو فلیکس، مهاجم 19 ساله و روبن دیاز، مدافع 21 ساله بنفیکا را از نزدیک تماشا کرده‌اند. گزارشات حاکی از رسیدن مذاکرات به سطح پیشرفته می‌باشد.
 

بوفون تاریخ یوونتوس را نوشت/اودگارد 20 میلیون نمی‌ارزد؛بسته خبری خارجی

- آژاکس با پینشهاد ۲۰ میلیون یورویی شرایط خرید مارتین اودگارد را زیر نظر دارد. اودگارد نیز در مورد این پیشنهاد گفت: فکر نمی کنم این قدر بیارزم. ارقامی که در فوتبال جهان جا به جا می شود خارج از کنترل است. شایعات را خواندم. نمی دانم صحت دارند یا نه.
- والدانو: "انتظار بازگشت زیدان را نداشتم اما به نظرم تصمیم بسیار درستی بود. رئال در سقوط آزاد بود و زیدان مثل یک چتر نجات است."
- اودگارد به تیم ملی نروژ دعوت شد. نروژ 10 روز دیگر در والنسیا در مقدماتی یورو به مصاف اسپانیا می رود.
- ریمونتادا برای آژاکس دردسر ساز شد. در بازی آخر آژاکس، دی یانگ مصدوم شد و از مربی خواست که او را تعویض کند.