بوفون: عجله‌ای برای یافتن راه‌حل ندارم

جی جی بوفون، دروازه بان با تجربه ایتالیایی، می گوید که پس از جدایی از یوونتوس می خواهد سر فرصت و بدون عجله درباره آینده اش تصمیم بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بوفون ۴۳ ساله در هفته های پیش اعلام کرد که در تابستان و پس از به اتمام رسیدن قراردادش با یووه، از این باشگاه جدا خواهد شد، اما تصمیم دارد که در صورت دریافت پیشنهادی مناسب همچنان به بازی کردن ادامه دهد.

بوفون نخستین بار  ۲۰ سال پیش و زمانی که در سال ۲۰۰۱ از پارما به یوونتوس پیوست، پیراهن بیانکونری را بر تن کرد. او در سال ۲۰۱۹ و پس از اینکه یک سال را در PSG بازی کرد، بار دیگر به تورین بازگشت.

بوفون در دو سال گذشته در یوونتوس در نقش دروازه بان دوم و ذخیره شزنی بوده است اما یووه را با ۱۰ قهرمانی اسکودتو، پنج قهرمانی در کوپاایتالیا و شش قهرمانی سوپرکاپ ترک خواهد کرد.

این دروازه بان کهنه کار می گوید که در تصمیم گیری برای آینده اش تلاش خواهد کرد تا از برداشتن گامی ریسکی و پرخطر پرهیز کند.

بوفون گفت: "من راهی را انتخاب خواهم کرد که به من انگیزه بدهد. من هیچ عجله ای ندارم که بلافاصله انتخابی کنم و راه حلی پیدا کنم.

من هر چه که داشتم را در یووه دادم و هر چه که می خواستم را به دست آوردم. اما لحظاتی هست که ما باید عقب بنشینیم به جای اینکه گامی ریسکی و پرخطر برداریم.

این پایان درستی بود. من خاطرات خوبی از سال های گذشته دارم. این باشگاهی است که وقتی من فقط یک پسربچه بودم به من خوش آمد گفت و از من مردی ساخت که امروز هستم. من بخش بسیاری از کارهایی که کردم و دستاوردهایم را مدیون یووه هستم."

بیشتر بخوانید:

ٰپیشنهاد جالب باشگاه پرتغالی برای جذب بوفون
 

تگ ها


فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال