بوفون : موناکو با شایستگی در این مرحله حضور دارد

جیانلوئیجی بوفون، کاپیتان با تجربه یوونتوس معتقد است که موناکو تیم جوان تری نسبت به یووه است ولی سن و سال در این مقطع از رقابت ها اهمیتی ندارد ......

جیانلوئیجی بوفون، کاپیتان با تجربه یوونتوس معتقد است که موناکو تیم جوان تری نسبت به یووه است ولی سن و سال در این مقطع از رقابت ها اهمیتی ندارد.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، بازیکنان جوان در تیم یاردیم که موفقیت های بسیاری در این فصل کسب کرده است، نقش پررنگی ایفا کرده اند و شاخص ترین آنها کایلیان امباپه 18 ساله است که تا به اینجای کار در چمپیونزلیگ 5 گل به ثمر رسانده است. یووه یکی از مدعیان قهرمانی است ولی میانگین سنی این تیم، 30 سال است. با این حال بوفون معتقد است سن و سال در این مقطع اهمیت زیادی ندارد.

 او گفت:" موناکو با شایستگی در این مرحله حضور دارد. فکر می کنم بازی نزدیکی خواهد بود. فکر می کنم تجربه با تیم ما خواهد بود ولی آنها تیم جوان و با انگیزه ای هستند. شور و انگیزه جوانی در تیم آنها بیشتر موج می زند. از این مدتی که در فوتبال هستم، به خاطر دارم که وقتی جوان هستید، احساس فناناپذیری می کنید. آنها تیم های بزرگی را در مسیرشان از سر راه برداشته اند.

موناکو بسیار غیرقابل پیش بینی است. با حضور فالکائو و امباپه بسیار خطرناک هستند. اگر بخواهید پیروز شوید، سنی که روی کارت شناسایی تان نوشته هیچ اهمیتی ندارد. فراتر از برد و باخت، دوست دارم در چمپیونزلیگ بازی کنم. این رقابت ها باعث می شود بهترین بازی ام را انجام دهم. شاید باورش سخت باشد ولی برای من، بازی کردن در فینال چمپیونزلیگ شادترین لحظه عمرم خواهد بود. من برای چنین بازی هایی به دنیا آمده ام. حتی اگر قهرمان هم شویم، آینده ام تغییر نخواهد کرد. تا 2018 قرارداد دارم."

تگ ها


اخبار روز یوونتوس فوتبال